Fyzioterapeut až do domu? Dopřejte si mobilní masáže v Praze

Proč si objednat masáž

Masáž je ideální příležitostí, jak na chvíli vypnout, nechat se hýčkat a vyčlenit si chvilku jen pro sebe. V dnešní hektické době plné stresu a sedavého způsobu života by si ji měl z odborných rukou jednou za čas dopřát každý. Odpočinek v příjemném prostředí vás nabije energií a udělá vám dobře.

Je libo masáž doma?

Pokud dáte přednost masáži doma v soukromí, než někde v salonu, a jste z Prahy, můžete využít možnosti objednat si maséra do domu v rámci služby mobilní masáže Praha. Co tato služba vlastně obnáší? Na místo, které si určíte, dorazí fyzioterapeut s veškerým potřebným vybavením, vy si dopředu určíte typ masáže a její délku. Nikde není navíc vyloučeno, že nemůžete jednotlivé metody i zkombinovat, například si dopřát půl hodiny klasické švédské masáže a následně půl hodiny masáž relaxační nebo třeba lávovými kameny.

Varianty mobilních masáží

To už se dostáváme k tomu, že variant masáží je k dispozici několikero. Jakou vybrat? Klasikou je švédská masáž pro odstranění únavy a svalového napětí, nejpoužívanější v evropských zemích. Hloubková cílená masáž využívá vyššího tlaku a je cílená na body neboli „uzlíky“ ve svalech, kde došlo k narušení schopnosti stažení a uvolnění svalových vláken. Relaxační masáž vás uvolní zejména po psychické stránce a využívají se při ní i aroma oleje. Hawaiská masáž navodí atmosféru vln na moři, masáž lávovými kameny pomáhá obnovit energetické dráhy, křišťálová masáž dekoltu a obličeje zase spojuje léčivé vibrace drahých kamenů s relaxačními technikami. Mobilní masáže v Praze zahrnují dokonce i Dornovu metodu nebo těhotenskou masáž, vybere si tedy snad každý.

Fyzioterapeut versus masér

Určitě oceníte, že věnovat se vám bude fyzioterapeut, což je člověk vysokoškolsky v tomto oboru vzdělaný, který dokáže odhalit i příčiny potíží a nemasíruje pouze bolavé svaly. Masérem se může stát každý, kdo absolvuje poměrně krátký kurz, i když samozřejmě nelze tvrdit, že všichni maséři odvádějí špatnou práci, to určitě ne.loading...