02.09.2015 by Rudolf Hasák

HARDCORE VIDEO: Na čínské tržnici rozřezali živého žraloka!

video, žralok, čína, trh, tržnice, žralok velrybí

Pak-li že trpíte nějakou reakcí na hnusárny a z drsných videí se vám dělá šoufl, raději se ihned vraťte šipkou zpět! Věřte, že toto video obsahuje šokující až drsné záběry týrání zvířat, které měli být utajeny před veřejností.

Na čínské tržnici vytáhli z moře velkého žraloka velrybího, kterého na místě naporcovali za živa. Chudák žralok ještě lapal po dechu! V přírodě se dorůstá délky až 8 metrů.

Rybáři se zase projevili ve svém pravém kabátě! Rozhodli se zmasakrovat chráněného žraloka, který se nesmí lovit a maso se nemá prodávat. No ale koho by to v Číně zajímalo že? Před očima kamery a davu lidí ho na tržnici porcovali pilou na kousky.

Ročně se v Číně uloví tohoto druhu žraloka až 600ks. To je téměř 1/10 všech zjištěných kusů. No ale co bude za 10 let? Zbude ještě nějaký žralok velrybí? V Indii a na Tchaj-wanu už místní rybáři tyto žraloky dávno vyhubili. Ochránci jsou proti nim bezmocní a už neví, jak by mohli víc zakročit.


Jednoho žraloka prodají na černém trhu v přepočtu za 722 000Kč a tak se ani nedívíme, že je pirátství v takovém hojném počtu. Maso putuje do restaurací a kůže k výrobě kabelek. Sakra, kdyby to bylo legální... to by byl dobrý kšeft, že?

Komentáře