Hasič z hořícího domu vynesl mrtvého psa! Všichni jásali a plakali dojetím

Hasič Andrew Klein pracuje v Santa Monice v Kalifornii. Jeho příběh z běžného pracovního nasazení dojal celý internet. Pro pejska jménem Marley bude tento odvážný muž hrdinou už navždy.

Proč? Čtěte dál…Když v domě rodiny pejska vypukl požár, malý pejsek zůstal uvězněn v smrtící pasti. Čirou náhodou projížděl kolem fotograf Billy Fernando, který se rozhodl záchranou akci zdokumentovat.

Fotograf se tak stal svědkem neobvyklé události. Všichni se zděsili, když Hasič Andrew Klein z hořícího domu vyběhl a něco držel v náručí. Ono se ukázalo, že v sutinách plamenů našel pejska, kterého vynesl ven.

Zdroj: Billy Fernando, Facebook.com

Jakmile ho Andrew vynesl ven, zjistil, že pejsek nedýchá, a tak se zdatný hasič rozhodl použít kyslíkovou masku. Stále zvíře nejevilo známky života, tak zahájil resuscitaci a první pomoc...

Zdroj: Billy Fernando, Facebook.com

Zdroj: Billy Fernando, Facebook.com

Strach, zděšení a nejistota obklopila všechny kolem. Majitelka, kterou vidítě na následující fotografii, byla strachy bez sebe a již myslela na nejhorší. Tělo malého čtyřnohého mazlíčka se už nehýbalo...

Zdroj: Billy Fernando, Facebook.com

Povedlo se! Nakonec v momentě Marley začal dýchat. Majitelka nemohla ovládnou slzy dojetí a štěstím, které ucítili také všichni kolem. Hasič se stal opravdovým hrdinou!

Zdroj: Billy Fernando, Facebook.com

Naštěstí je pejsek Marley zdravý jako řípa a to jen díky šikovnosti hasiče, který dokázal neuvěřitelné.

Panička vzala o den později pejska dokonce na hasičskou stanici, aby se tam mohl setkat se svým hrdinou, který ho přivedl zpět z mrtvých!

Zdroj: facebook.comloading...