Hnusná jako prdel! Stala se filmovou hvězdou a dokázala velké věci

Napsali jí, že je nejošklivější žena světa! 100x ji poslali, aby se zabila a upálila. S krutostí lidského mínění se rozhodla bojovat...

Zkuste si jen pomyslet na to, že vás každý den lidé odsoudí lidé zato, jak vypadáte. Denně slyšíte, že jste největší monstrum planety.

Lizzie Velasquez (26) ví o čem mluvíme. Vzácná rozená choroba z ní udělala chodící mrtvolu! Lékaři jí po porodu nedávali šance na přežití!

Od narození byla silná a nevzdávala se! Lidé na Facebooku jí ale jenom šikanují a dávno ji odsoudili ke smrti! Ohavnost...

Nyní Lizzie veřejnosti představila svůj film, který mapuje její těžký život.

Lizzie měla těžký život! Hned už jako malá... začalo to tím, že se narodila 4 týdny před termínem. Vážila pouhých 1,2kg a lékaři jí nedávali více než týden... Zjistilo se, že její matka měla v děloze málo plodové vody... a její organismus se nedokázal zdravě vyvinout.

„Říkali nám, že nebude chodit a že se nenaučí mluvit. Jenže čas plynul, věděli jsme, že máme doma malou bojovnici, která se jen tak nevzdá,“ říká dnes s úsměvem na rtech její matka.

Musí se potýkat se zdravotními problémy, které ji provází celý život. Vypadá jako anorektička, protože její tělo nedokáže uchovávat tuk v kůži.

I když to tak nevypadá, Lizzie cpe do sebe tolik jídla, jako vaše celá rodina dohromady. Někdy za jeden sní i 60 jídel!

Na výšku měří celých 155cm a její váha nepřesáhne 25kg. Jejím jídělníčkem jsou potřebné vitamíny ale i nezdravé jídla, jako jsou hamburgery, chipsy a coca cola.

zdroj: facebook.com

Když jí byly čtyři roky, začalo její pravé oko měnit barvu. Nakonec zmodralo a dívka na něj oslepla. Žádný lékař nedokázal odůvodnit jak a proč. Ani dnes totiž neví, jaký syndrom nebo jaká nemoc ničí její tělo. Je jedna z prvních na světě!

Co se všechno děje s jejím tělem?

Marfanův syndrom (křehkost dlouhých kostí), lipodystrofie (porucha metabolismu, kdy tělo nedokáže ukládat tuky). Slabá imunita.. Problémy s psychikou, mnoho lidí jí chtělo upálit jako čarodějnici a každý den jí píšou, že je nejošklivějším tvorem planety.

A právě asi to jí inspirovalo v tom, zvěčnit trnitou a těžkou cestu životem na filmové plátno. Obdivujeme ji, jak se dokázala s tvrdým zacházením vypořádat. Film bude brzy v kině...  Statečné srdce: Příběh Lizzie Velasquez.

Ve filmu vypráví o svém životě, dětstvím, šikaně a jaké to bylo, když se o sobě dočetla, že ji chtějí upálit jako čarodějnici.

I když na první pohled vypadá jako křehká dívka, musíme uznat... že Lizzie je opravdu silná a statečná! Držíme palce v boji se svou nemocí...

zdroj: facebook.comloading...