Holčička trpí vzácnnou nemocí! Necítí bolest a ubližuje si

Už když si malá Chloe narodila, lékaři měli podezření, že trpí Downovým syndromem. Krevní testy ale tyto obavy vyvrátily a potvrdili další nemoc. Chromozomová nerovnováha (SMS)!

Ta způsobuje, že děti skoro nespí a trpí návaly agresivity. To nejhorší ale je, že necítí bolest. Pacienti si často ubližují, poškozují své tělo a to často vede k sebevraždám.
S touto nemocí žije na celém světě pouze 600 lidí.

"Když se jí něco nelíbí, prostě mlátí hlavou o zeď, dokud si nerozbije nos nebo jí něco nezastaví.", tak popsala stav holčičky její maminka. Ta se musela vzdát kariéry, aby se mohla o svou dceru postarat.

Nemoc je zcela nevypočitatelná, říká její maminka. Někdy si začne prostě zpívat jako malá typická holčička, v té chvíli se nečekaně něco stane. Začne se třeba kousat, až ji teče krev.

Díky této nemoci ji nemohou nechat bez dohledu, natož se svým mladším bráškou. Kontakt s cizími osobami musí být tak omezen na minimum. Nikdo neví, jako bolest může díky agresivitě způsobit a tak toto bizarní a nebezpečné onemocnění v těle dívenky bez vyléčení přetrvává.

loading...