Humus! V Číně se rozjela soutěž o nejhezčího bobra!

Čína zase válí! Nechutná soutěž o nejchlupatější podpaždí se stala módním hitem doby!
Je pravda, že před desítky lety nebylo nic divného na tom, že naše maminky se opalovali u bazénu s chuchvalcem chlupů trčících se z pod ruky. Ale doba se za těch desítek let razantně změnila! Dnes je to odpudivé až nechutné.

V Číně se původně tato soutěž stala hitem. Sociální sítě a hlavně Instagram se jenom hemží spamem tisíce fotografií "bobrů".

Mladé dívky se předhání v tom, která má většího a hezčího bobra. Je to normální? Kam ten svět spěje? Nejlidnatější země světa by měla jít příkladem, nebo ne?

armpit-selfie9

Přežili jsme největší éry silikonů, piercingů a tetování. Ale nedokážu si představit, že by se tento huňatý módní tip stal denní chlebem!

Podle zahraničních mediálních portálů tato nevkusná soutěž sklidila abnormální zájem. Fotografie nasbírali více než 28 milionů kliknutí. WTF! Koncem srpna by měli být vyvěšeny výsledky TOP 10 nejkrásnějších bobrů v podpaždí.

Již teď je mi jasné, že se porota nebude jen tak skládat z normálních lidí! Minimálně jeden dva zvrácenci se silným žaludkem se tam určitě najdou. 

Photo: Weibo

Photo: Weibo


Photo: Weibo

Screen Shot 2014-08-07 at 2.35.55 PM

Photo: Weibo

comedy animated GIF
loading...