Hvězda Hry o trůny a Aquaman si oholil bradku! Pořád se vám líbí?

Nevíme proč z něho veškerá ženská populace vlhla, ale když byste se žen zeptali na jména nejvíc sexy herců současnosti, určitě by mezi nimi figuroval Jason Momoa. To samozřejmě 96% z nás můžu nechápe... Momoa sebe poprvé pořádně upozornil coby první láska Daenerys, Khal Drogo, ve Hře o trůny.

Svou pozici alfa samce pak potvrdil loni v komiksovém megahitu Aquaman. Jason Momoa dostal flek ve filmu nejen kvůli tělu, ale fanouškům se líbí jeho dlouhé vousy, které si herec neholil dlouhých sedm let. Tomu už je ale k dnešnímu dni konec. RIP


Ano, Momoa se po neskutečně dlouhé době rozhodl razantně změnit image a zbavil se svého poznávacího znamení.

Rozhodně to ale neudělal kvůli vzhledu. Se svým starým já se rozloučil, aby tak dal lidem jasně najevo, že je čas na změnu. Změnu životního stylu. Chtěl tím poukázat na znečišťování planety ničivým plastem a na nutnost recyklace.

A také na to, že je potřeba pro záchranu planety a oceánů něco dělat. Ano, trošku netradiční způsob, jak toto poselství sdělit.

Na Momou bez jeho tradičních vousů je pak hodně nezvyklý pohled. Pořád se vám líbí? A nyní, pojďme se rozloučit s nejelegantnějším vousem filmové branže posledních let s malou kompilačkou...

loading...