Hvězda světového formátu hulí 25 jointů denně, víte kdo to je?

Je mu 51 let a jeho nahrávek se prodala již přes 85 milionů a ačkoliv svoje poslední album vydal již před několika lety, přesněji v roce 2004 tak od té doby jen koncertuje a stále se drží v žebříčku mezi nejpopulárnější hudebníky a zpěváky. A o kom, že je vlastně řeč? O zpěvákovi, skladateli a producentovi, který si říká George Michael, vlastním jménem Georgios Kyriacos Panayiotou.

Ten se po dlouhé době konečně rozhodl, že bude bojovat se svojí závislostí na marihuanu, jak je již v titulku naznačeno, tak jeho závislost se vyšplhala do takové míry, že jeho spotřeba byla až 25 jointů marihuany za jeden jediný den! Nechceme si ani představit, kolik tisíc dolarů nechával v jeho zábavičce za rok. Ale jedno víme, jeho odvykačka bude jednou z nejdražších na světě. George se dokonce přiznal, že před samotnou odvykačnou již spotřebu jointů snížil na pouhých 8, což je oproti 25 rozhodně pěkný rozdíl a my mu samozřejmě fandíme, aby se z toho co nejdříve dostal. 

V léčebně, ve které se bude George Michael léčit, se kdysi léčil i módní návrhář John Galiano, který pracoval pro takové kvalitní značky jako Givenchy či Dior, odkud byl vyhozen za to, že na jedné zmedializované nahrávce schvaloval holokaust a oslavoval Adolfa Hitlera.


loading...