Zdroj: instagram.com/laurendrainfit
27.10.2017 by Rudolf Hasák

Hypochondři pozor! Tohle je nejkrásnější zdravotní sestra na světě

lékaři, sestřička, zdravotní sestra, doktoři, zdraví, fitness, životní styl, krása

Moc lidí nemocnice v oblibě nemá a když už se tam jednou v utrpení musíme vydat pro antibiotika, tak pokaždé chytneme ošklivou doktorku a nepříjemnou sestriřku. No ale co už, nějak to tam přetrpíme a jdeme domů.

Na návštěvy k doktorovi chodíme pouze, když musíme, a nejraději to odkládáme, co se dá. Co by se na tom ale změnilo, kdyby se tam o vás staral blonďatý anděl se sexy postavou a krásnými pevnými trojkami? Nerozmyslíte si to?

To byste ale museli někam za hranicema, protože v Česku krásné dívky kopou zlato a pracovat je v zdravotnictví jen tak nenajdete.

Lauren Drain (31) z Floridy je výjimkou a stala se tak dalším miláčkem Instagramu, již je tlačítko FOLLOW denně znásilňováno hyppchodry, kteří si přejí jen jedno... chytit nějako nakažlivou nemoc a denně docházet k doktorce této rozkošné sestřičky.

Není divu, nejenom že je krásná a má dokonalou postavu, zachraňuje dokonce i lidské životy. Povolání zdravotní sestry bere jako poslání a pomáhat lidem ji nesmírně naplňuje. Existuje něco víc než spojení krásy a dobrého srdce?


Takovou postavu si musela zdravotní sestřička Lauren pěkně vydřít. Do klína jí jen tak nespadla...


Obdivuhodnou krásu jí závidí mnoho lidí, ale málo kdo je schopen obětovat fastfood začíst se zdravě stravovat a párkrát týdně zajít do fitka.

Komentáře