Zdroj: Youtube.com
03.03.2019 by Rudolf Hasák

Internetem se šíří další bizarní výzva. Rodiče hází na děti sýr

challenge, cheese challenge, sýrová výzva, rodiče, děti

Internetem běží další šílená challenge. Demence lidí je zpátky. Projevilo se to tentokrát s klasickým eidamem nebo jiným sýrem a s nicnetušícími batolaty, kterým znenadání přistane plátek sýra na obličeji. Někteří lidi výzvu ostře kritizují, pro jiné je to jen nevinná zábava.

Internet je místem, kde je možné všechno. Po výzvách s pitím piva, litím kýble ledové vody na hlavu a dalších více či méně nebezpečných virtuálních "her" přichází další bizarnost.

Dalo se to čekat, že něco zase tupé hlavy z USA vymyslí. Tentokrát rodiče hází plátkem taveného sýra po malých dětech a natáčí je, jak si zmateně sundavají jídlo z čela. Musíte mít ovšem tvrdý smysl pro humor. Né každý to chápe :o :D :x

Takzvaná cheese challenge internet zaplavuje od čtvrtka, kdy jeden uživatel přidal na twitter video, kde hází sýr na svého sourozence se slovy: "Prostě jsem osýroval svého malého brášku." LOL

V tu chvíli zřejmě neměl ani tušení, že se to stane takovým hitem. 

Video se rychle stalo virálem a mělo více než osm milionů zobrazení. Uživatel video nakonec odstranil a přiznal se, že ho ve skutečnosti stáhl z jiné stránky a sdílel ho jenom jako vtip. 


Vlnu reakcí už ale zastavit nedokázal - spousta lidí se výzvy chytila a sociální sítě od té doby zahlcují videa zmatených mimin se sýrem na čele.     

Někteří bezdětní nechtěli zůstat pozadu a zapojili se do výzvy se svými chlupatými čtyřnohými parťáky. Není asi překvapivé, že pejsky výzva se sýrem uchvátila - faktem ale je, že pochoutka místo na jejich hlavě často přistane v jejich tlamě.
Komentáře