Internetem se šíří další bizarní výzva. Rodiče hází na děti sýr

Internetem běží další šílená challenge. Demence lidí je zpátky. Projevilo se to tentokrát s klasickým eidamem nebo jiným sýrem a s nicnetušícími batolaty, kterým znenadání přistane plátek sýra na obličeji. Někteří lidi výzvu ostře kritizují, pro jiné je to jen nevinná zábava.

Internet je místem, kde je možné všechno. Po výzvách s pitím piva, litím kýble ledové vody na hlavu a dalších více či méně nebezpečných virtuálních "her" přichází další bizarnost.

Dalo se to čekat, že něco zase tupé hlavy z USA vymyslí. Tentokrát rodiče hází plátkem taveného sýra po malých dětech a natáčí je, jak si zmateně sundavají jídlo z čela. Musíte mít ovšem tvrdý smysl pro humor. Né každý to chápe :o :D :x

Takzvaná cheese challenge internet zaplavuje od čtvrtka, kdy jeden uživatel přidal na twitter video, kde hází sýr na svého sourozence se slovy: "Prostě jsem osýroval svého malého brášku." LOL

V tu chvíli zřejmě neměl ani tušení, že se to stane takovým hitem. 

Video se rychle stalo virálem a mělo více než osm milionů zobrazení. Uživatel video nakonec odstranil a přiznal se, že ho ve skutečnosti stáhl z jiné stránky a sdílel ho jenom jako vtip. 


Vlnu reakcí už ale zastavit nedokázal - spousta lidí se výzvy chytila a sociální sítě od té doby zahlcují videa zmatených mimin se sýrem na čele.     

Někteří bezdětní nechtěli zůstat pozadu a zapojili se do výzvy se svými chlupatými čtyřnohými parťáky. Není asi překvapivé, že pejsky výzva se sýrem uchvátila - faktem ale je, že pochoutka místo na jejich hlavě často přistane v jejich tlamě.
loading...