Jak by vypadala mimina superhrdinů?

Jste fanouškem Marvel a DC Comics? Na každý film jedete desítky kilometrů do speciálního 3D kina, abyste si užili nezapomenutelný zážitek? Tak to je něco pro vás!

Napadlo  vás někdy, jak by vypadala miminka superhrdinů? Zvláštní to myšlenka, nad kterou si jen tak někdo mozkové závity nezahřeje... ale přesně takto se jmenuje galérie ilustrací od známého komiksového grafika, která v dobrém smyslu příjemně šokovala svět.

I když je to hloupost a všichni víme, že superhrdinové se fyziologicky nemohou pářit, protože by to nikoho ani nenapadlo a kdo ví jestli by se přenesli také superschopnosti...

Nádherná vystínovaná grafika, která s sebou nese i důvtip. Když se dívám na tuto povedenou sérii ilustrací, musím se smát, hlavně Deadpoolovi mladšímu.

Ale naprosto lituji i sestřičku na neonatologickém oddělení. Chudinka to s těmi supermiminy nemá vůbec snadné xD.

Autorem obrázků je brazilský kreslíř Lucas Eduardo Nascimento známý jako Dragonarte. Jednoho dne ho napadlo, jak by to asi vypadalo, kdyby se komiksoví a filmoví hrdinové stali otci a jeho pojetí je vskutku originální a vtipné (schválně jestli na obrázcích najdete i několik skrytých miminek).

Supertátové mají být na co pyšní, protože v Lucasově pojetí nepadlo jablko daleko od stromu.

Jeho tvorba se stala během krátké doby pupulární, a autorův instagram začal nabírat odběratele, který nyní dovršili přes sto tisíc. Další Nasciminetovi projekty si můžete prohlédnout přímo na jeho stránkách.

Wolverine

Human Torc


Aquaman


Chuck Norris


Deadpool


Robocop


Vetřelec


J’onn J’onzz


Tony Stark


Flash


Hawk


Zdroj: Cilichilli.cz,loading...