Jak stahovat videa a hudbu z Youtube?

Obrovský video portál YouTube nebudeme vzhledem k jeho známosti představovat. Najdete tam videa od A do Z, a pokud jste připojeni k internetu, můžete si je zdarma přehrát. Stahování videí z Youtube server patřící společnosti Google neposkytuje, a chcete-li si oblíbenou hudbu uložit, musíte sáhnout po externím programu, který vám tento malý problém vyřeší.

Lidé se na diskuzních fórech stále opakovaně ptají na to, jak stahovat z Youtube.  Dnes je to běžné a mnoho lidí už nějaký prográmek na stahování videí z mediálních serverů má. Hlavním důvodem je určitě pohodlí, neboť si málokdo dnes ještě hudbu kupuje a většina lidí si ji raději stáhne z internetu. Dalším faktorem je také to, že některá videa dlouho online nevydrží.  Buďto je smaže majitel, nebo jsou nahlášena vlastníkem autorských práv.

http://i.imgur.com/sJ5jKbZ.jpg

Jak ale poznat, která aplikace je pro stahování videí nejlepší? Dnes je jimi trh poměrně nasycen a narazíte na jednoduché, profesionální, placené či některé zdarma. Je pro vás rychlost a jednoduchost předností? Představujeme server Link2save.com, který vám i bez registrace nabídne přesně to, co hledáte.

Link2save je jednoduchá online aplikace, kterou nemusíte instalovat ani stahovat do svého počítače. Spustíte ji snadno na počítači, tabletu i na chytrém telefonu. Stačí zadat adresu www.LINK2SAVE.com do internetového prohlížeče, zkopírovat odkaz na video a začít ho stahovat. Nemusíte čekat, než si server stáhne video a zkonvertuje ho do několika formátů. Odkazy na stažení videa máte ihned a jsou dostupné téměř ve všech rozlišeních a několika formátech. Aplikace podporuje mnoho serverů. Zvládne stáhnout video z Facebook, Youtube, Instagram, Vimeo, Soundcloud, Mixcloud nebo české weby jako Stream, Nova, Nova Plus, ČT, DVTV a další. Nechybí ani adult weby a vzhledem k tomu, že je vše zdarma, nemáme proti této sužbě výtku.loading...