Zdroj: freshjam.cz
03.11.2017 by Rudolf Hasák

Jak to dělá?! Tahle padesátnice má zadek jako dvacítka!

zadek, fitness, zdraví, cvičení, Laura Gordonová

Jaký v tom je háček? Někdo drží hladovky, možná něco zhubne, ale aby si figuru udržel třeba 10 let? Většinou je to nemožné a Laura Gordonová je důkaze toho, že figuru si udržet můžete... Laura není žádná fitness modelka, ale obyčejná realitní makléřka a její zadeček je považován za nejvíc sexy... no prostě TOP.

Laura ráda cvičí a její figuru jí obdivují muži i ženy po celém světě. Zvlášť, když se dozvědí, kolik je Lauře let!

Kdo by si nepřál, mít v padesátce tělo dvacítky? Laura se před 25 lety zamilovala do cvičení a od té doby se její figura téměř nezměnila.

Nedělá v posilovně, ani žádnou trenérku fitness... živí se jako realitní makléřka, ale cvičení je její velkou vášní a na její postavě je to sakra pořádně vidět.

Cvičit začala ve svých 23 letech a pro pohyb využívá každou volnou chvíli. Aniž by jí to někdo tipoval, dnes je jí neuvěřitelných 48 let! Schválně, řekli byste, že jí táhne na padesátku?.

http://cdn.images.express.co.uk/img/dynamic/126/590x/Laura-Gordon-fitness-model-pictures-631979.jpg

Je to neuvěřitelné, přijde nám, jako by se jí zastavil věk ve třiceti letech. Je boží....na Instragramu její fotky obdivuje na 477 tisíc fanoušků."Nejsem profesionální fitness modelka ani fitneska. Nikdy jsem necvičila pro kariéru. Ale být fit je pro mě jako druhá práce a to jak díky cvičení vypadám, je moje výplata za tu dřinu," řekla Laura pro internetový magazín Mirror.


http://img.cz.prg.cmestatic.com/media/images/600x338/Jan2016/1823239.jpg?d41d

Mnoho fanynek jí psalo, jak to dělá a kde je ten fígl... Na naléhání fanynek, které by chtěly mít alespoň trochu podobnou postavu, jako ona, začala Laura na internetu zveřejňovat rady ke cvičení.Laura je dvanáct let vdaná, ale nemá žádné děti, takže má čas sama na sebe. Také o sobě říká, že nepoužívá žádné doplňky stravy a že její fotky nejsou retušované, jako tomu na internetu je běžné.Komentáře