Jak vypadá a co dělá bojovnice XENA dnes? S těží byste jí poznaly

Pamatujete si ještě z televize na Xenu? Jak vypadá herečka Lucy Lawless dnes? Ruku na srdce a s pravdou ven! Poznali byste, že tato paní hrála bojovnici Xenu?

Stále vypadá zachovale a bujárně poprsí jí stále zůstalo! RESPEKT... Herečku Lucy Lawless (51) zná téměř každý jako princeznu bojovnici, Xenu! Zajímalo vás, jak si žije dnes a jak vypadá.

Znáte jí z úspěšného seriálu, který běžel na televizních obrazovkách od roku 1995, zaznamenal ho téměř každý. Mladší generace možná ne, ale to nevadí....


Kam se ale herečka z Nového Zálandu, která si v něm zahrála hlavní roli, poděla?

V roce 2002 se objevila například ve Spider-Manovi, v roce 2010 zase ve filmech Spartakus nebo taková normální rodinka, a také v mnoha seriálech.

Nic velkého to ale nebylo! Od té doby, co si zahrála hrdinku Xenu, bojovnici proti všemu zlému, mocnou princeznu... od té doby čekala ne velkou roli... Do Avengers jí nechtěli a už uplynulo mnoho let.


Dnes je Lucy Lawless na odpis, přestože vypadá ještě relativně dobře, prostě po ní neštěkne ani pes. Filmová branže potřebuje nové maso! Nové řezivo, aby mohla cílet na mladší generaci. Je to tak!Horko těžko byste poznali, že tato postarší paní byla před 20 lety vaším idolem! Její tmavé dlouhé havraní vlasy jsou už dávno pryč.

Změnila však nejen barvu, ale i střih vlasů. Dnes už bych si její plakát nad postel vedle Kim a Megan rozhodně nepověsil! Sorry.

Zdroj: Instagram.com, Youtube.comloading...