Jak vypadá dnes divoký anděl Natalia Oreiro? Budete překvapeni

Na počátku jednadvacátého století bylo její jméno na TV obrazovkách jedním nejslavnějším. Pamatujete si ještě na krásnou a divokou Milagros? Někdy kluk, jindy krásná žena. Kde je ale konec herečce, zpěvačce a modelce Natalii Oreiro dnes?


Celým jménem Natalia Marisa Oreiro Iglesias Poggio Bourié de Mollo se v našich končinách i po celém světě proslavila něčím, nad čím mnoho lidí ohrnovalo nos, tajně si to však po škole a práci pouštělo.

Slavná telenovela Divoký Anděl sklidila velký úspěch po celém světe. Bohužel však nikoliv originálním příběhem, neboť telenovela je stejné téměř všude, ale právě divokou, vtipnou, nádhernou a praštěnou Natalií Oreiro.

S Divokým andělem se zrodila hvězda. Každý Natalii miloval, ve své domovině se okamžitě stala hvězdou první velikosti. U nás i na Slovensku byla milována snad všemi obyvateli, kteří pravidelně k večeru zasedali k televizi.

Všichni milovali Milagros a všichni chtěli mít Natalii jen pro sebe. Herečka věděla, že krásná nebude navěky. Aby se pojistila, využila své slávy a nahrála své první album, které bořilo hitparády.

V rodném Uruguayi byla hvězdou ještě před telenovelou, film Argentinec v New Yorku ji představil světu a Divoký Anděl byl jen třešničkou na dortu celosvětové přízně.

U nás byl v té době slavnější jen Karel Gott a Lucie Bílá. Natalia koncertovala i několikrát u nás a všechna vystoupení byla beznadějně vyprodaná.

Vystupovala v show Hogo Fogo a dokonce předávala Slavíka Lucii Bílé. Ve velké rychlosti stihla vydat další dvě úspěšná alba, ale její sláva začala slábnout. Moc jí nepomohla ani telenovela Kachorra (vysílaná také u nás). A pak to vypadalo, že se po herečce a zpěvačce slehla zem.


Opak je ale pravdou. Natalia patří ve své zemi mezi nejváženější celebrity. Bojuje za přírodu, vystupuje v televizi, točí jeden film za druhým a stále hraje v seriálech. Dokonce má i svoji módní značku, která je velmi úspěšná.

Nedávno se vrátila ke zpěvu a všechny její koncerty byly beznadějně vyprodané na dlouhou dobu dopředu. Je vdaná a má syna. Se svým manželem nedávno oslavili již 14. výročí svatby.

I když se na Natalii v Česku téměř zapomnělo, je to veliká škoda, musíme i dnes uznat, že byla zábavná a přirozená a její filmy nám určitě chybí. Na to, že bude zpěvačce brzy 43 let, máme pocit, jako by od Divokého anděla neutekl ani rok.

Natalia je rozhodně jednou z nejkrásnějších žen světa. možná přibylo pár vrásek kolem očí, ale ten divoký půvab jí už ale nikdo neodpáře.

Kromě herectví se věnuje filantropii, vystupuje v televizi jako moderátorka a stále zpívá.


Zažili jsme toho u TV obrazovek hodně. Dá se říci, že jsme u oblíbených seriálů proseděli dny. Pokud nepatříte k nejmladším, podívejte se také, jak vypadá CHŮVA K POHLEDÁNÍ nebo Stiflerova máma. Po těch letech byste je asi ani nepoznali.


Zdroj: Extra.cz, Super.czloading...