Jak získat levnou dovolenou a ušetřit?

Chtěli jste jet s rodinou na víkendovou dovolenou, nebo prostě s partnerem vyrazit ve dvou a pořádně si užít volný čas? Chybí vám pro uskutečnění dostatek finančních prostředků? Zkuste slevový portál, kde lze sehnat dovolenou i o několik desítek procent levněji, než nabízejí cestovní kanceláře.

Relaxační pobyty, masáže a romantické večeře, to je nabídka prestižního českého slevového portálu Slevoteka.cz, který začal jako první zprostředkovávat víkendové pobyty a zážitky. 

Rodinná dovolená

Čas plyne příliš rychle a než se nadějete, staráte se o dvě malé děti se svou milující manželkou. Jakmile ale malí pardálové vyrostou do věku, kdy s nimi můžete vyrazit za dobrodružstvím, nemarněte drahocenný čas a vezměte všechny na rodinný pobyt. Vyberte si z katalogu zážitků, objevujte krásy České Republiky a užívejte si krásné chvilky rodinné pohody. Na pobyt můžete vyrazit kdykoli a tak záleží jen na vašem rozhodnutí, zda pojedete do luxusního hotelu v horách, nebo se ochladit k vodě.

Relaxační wellness pobyt pro dva

Průměrný člověk pracuje 8 hodin denně. Většina lidí stráví dvě třetiny života ve fabrice manuální prací.  Vymezte si jednou za měsíc čas na víkend, který strávíte se svým partnerem v relaxačním středisku. Odpočinek je důležitý a takový wellness pobyt pro dva vám od zaměstnání jenom prospěje. Jeden víkend se svoji milovanou vám dodá sílu a nezapomenutelné zážitky, na které budete vzájemně vzpomínat po zbytek života.

Každý z nás si čas od času potřebuje odpočinout, život ve stresu nám neprospívá. Proč bychom ale museli ihned platit vysoké částky za něco, co lze sehnat i levněji? Na víkendový pobyt pro dva nemusí hned padnout veškeré naspořené úspory, když na slevomatu získáte totéž za přijatelné výhodné ceny. Stačí si jen vybrat konkrétní termín pobytu, kdy budete mít čas. Objednat slevový kupon, který vám bude zaslán, a můžete vyrazit.loading...