Je tohle vůbec člověk? Podívejte se na největší korbu světa. Vypadá jako Hulk!

Jen stěží byste uvěřili, že patří tento člověk do lidské společnosti! Sajad Gharibi (24) je namakané monstrum, které by kohokoliv z nás rozmáčklo jako mravence.

Jeho tělo připomíná postavu obra nebo Hulka! Kam se na něho hrabou kulturisti z Česka Grznár s Beranem? Tak tohohle týpka by asi nikdo nechtěl v noci po flámu potkat na ulici.

Říká se mu perský Hercules nebo také íránský Hulk. Tenhle 155 kilový obr miluje posilování, které se ovšem pro něho stalo závislostí a pravděpodobně to trochu s nabíráním svalové hmoty přehnal. Zda-li bere steroidy, nebo formu založil na stravě bílkovin a kvalitních sacharidů sám neřekne. Můžeme se jen dohadovat.

Hlavní je, že dělá co ho baví a doufáme, že si brzy neodkurví klouby, kterým jeho hmotnost dává pěkně zabrat.

https://images.askmen.com/1080x540/2016/06/28-112557-iranian_hulk_sajad_gharibi.jpg

Už totiž nevypadá jako člověk, ale spíše připomíná Hulka z filmu od Marvela. Čtyřiadvacetiletý kulturista se svým tělem samozřejmě rád chlubí, a to hlavně prostřednictvím Instagramu, kde má už přes 60 000 odběratelů a začíná se pomalu stávat celebritou.

http://www.kurir.eu/slika-850x556/iranian-hulk-sajad-gharibi-1466781349-5052.jpg

A aby své svaly ještě více zdůraznil, rád se fotí s malými předměty, třeba s plechovkou, nebo s menšími kamarády.


Namakaný Gharibi uzvedne bez mrknutí oka až 175 kilo, což je více, než sám váží, a v kulturistice či soutěžích v powerliftingu reprezentuje svoji zemi. Říká, že se jeho tělo skládá pouze z čistých svalů, ne každý mu to ale věří.loading...