Jen opláchnout a šup do krabičky! Vietnamci recyklovali tisíce kondomů

Co se ve Vietnamu nestalo? Při sobotní razii odhalily úřady v jednom z podezřelých bytů 324 tisíc použitých prezervativů připravených k recyklaci.

ANO! Správně... 324 tisíc jetých kondomů mělo být připraveno znova k použití.

Policie šla na jisto! Razii z jednoho z apartmánů v provincii Binh Duong v jižním Vietnamu, měli dobře připravenou. Všechny použité kondomy byly nebalené a neoznačené.

“Každý měsíc jsem dostávala použité kondomy od neznámé osoby,” řekla podle tamního zdroje Tuoi tre news majitelka Pham Thi Thanh Ngoc.

Použité kondomy obchodníci nejdříve testovali. Následoval tento proces:

  • Důkladně je přemáchly
  • Rázně vysušily
  • Otestovali neporušenost na dildu
  • Srolovaly je do původní podoby
  • vypadaly úplně jak nové. To vše probíhalo za velmi hygienicky špatných podmínek

Ve výsledku sice vypadaly kondomy jako nové, bohužel již jednou byly použité! Elastičnost a mechanické opotřebení už není 100%.

Incident se stále vyšetřuje a není známo, zda za celým obchodem stála jen zmíněna žena nebo jestli měla komplice. Nepoužívejte již jednou použité kondomy! Riskujete nejen své zdraví, ale váš osud visí na vlásku .

Kupujte jen prověřené značky! Vyvarujte se tak nakažení se infekční pohlavní chorobou. Bohužel někteří chtějí vydělat a nedochází jim, že tím mohou způsobit šílenou katastrofu. Určitě tento případ nebude prvním svého druhu a kolik takových kondomů se mohlo objevit ve světě? Podle statistik každý rok Vietnamci použijí 500 až 600 milionů kondomů.

Zdroj: frekvence1.cz


loading...