Jihočeské silnice znova zabíjely! Z auta zbyl jen šrot

U Český Budějovic došlo k tragické nehodě na silnici I/20! Střetlo se tam osobní vozidlo s nákladním vozem. Nebylo to poprvé a bohužel nebude ani naposled. Lidé jsou čím dál více nepozorní a stav českých silnic k nehodám jenom přidává.

Na hlavní silnici z Českých Budějovic  na Písek (I/20) došlo ve čtvrtek odpoledne kolem 15:30 k tragédii na vozovce. Řidič osobního vozidla značky Audi se střetl s nákladním autem, které naložené jelo směrem z města Písek.

Ke střetu došlo poblíž odbočky na obec Malovičky... Mladý řidič Audi na místě bohužel podlehl zraněním a jeho život už nikdo nedokázal zachránit. Nikdo jiný s ním ve vozidle neseděl!

Řidič kamionu vyvázl se zraněním a musel být převezen do nemocnice. Případ je v řešení a strana ze zavinění ještě není jasná. Policie musela vozovku uzavřít v obou směrech na několik hodin, z důvodu vyproštění a odstranění havarovaných vozidel.

21-letý řidič se tak stal další obětí českých silnic. Letos to je již padesátá ztráta života.

Pokud už jezdíte pravidelně, prosím dbejte na zákony a jezděte pomalu. Ušetříte navíc benzín a rozhodně pojedete bezpečněji.


Zdroj: Policie ČR


loading...