Kam jste schopni až zajít? Video z nejděsivějšího hotelu světa!

Máte rádi horory? Tak tohle je ještě málo! Věřte, že by jste nevydrželi v nejděsivějším hotelu světa ani minutu! Pokud jste nikdy nepoznali strach, můžete si místo Mckameyho panství zarezervovat. Nějaký čas si ale počkáte, před vámi je totiž více než 24 000 lidí, chtějící jednu noc ve zvráceném hotelu, plného nástrah. Sami se ptáme, co sakra ty lidi k tomu vede?

V domě mohou být současně ubytováni 2 osoby. Vše je natáčeno skrytými kamerami, aby vše mohlo být sledováno i přes internet, který je hlavním zdrojem příjmu. Samotný pobyt je totiž zdarma a to je možné na 4 nebo 8 hodin. Většina lidí raději volí tu kratší variantu!

Chcete někomu udělat radost? Pošlete ho tam!

Během pobytu v hotelu je host brutálně mučen, polit krví, pozvracen nebo zavřen do klece s hady. Nic co by si z nás nikdo nepřál, ale nestojí to za ten adrenalin? :D

Všechny nástrahy a šílené příšerné zážitky jsou tak silné, že se nikdo neodváží do hotelu vstoupit znova. Před zúčastněním této tvrdé disciplíny je podepsána smlouva, ve které na sebe berete veškerou zodpovědnost. Kvůli prachu a kouři dovnitř nepustí astmatiky a ani lidi se srdeční poruchou, kterým by mohla hrozit zástava srdce.


zdroj: Youtube.com


loading...