KATASTROFA! V Ostravě otevřel nový zubař. Lidé se k němu sjeli z celého regionu, ve frontě dokonce i nocovali

Nedostatek zubařů, chybí lékařská praxe a nedostatečná zubní hygiena. To jsou nejčastější témata stomatologie na sociálních sítích.

V Moravskoslezském kraji řešili kuriozní případ, který je ale v Česku častější - než se zdá.  Lidé čekali nekonečnou frontu a dokonce před ordinací i spaly.

Důvod měli jediný! Příjem pacientů do nově otevřené zubní ordinace v Ostravě-Lhotce, jež započal v pondělí ráno. Vlastníci nové ordinace čekali velký zájem, ale nevěřili vlastním očím, když ráno přišli do práce.

Registrace započali už v pondělí v 7:00, ale někteří čekali před ordinací už v neděli! Před ordinací dokonce nocovali ve spacácích. Fronta dosahovala dokonce chvíli i 200m!

Nejen z důvodu koronaviru, ale i pohodlnější bylo se registrovat přes telefon, ale to se neosvědčilo. První nábor započal již v červnu a nyní 14. září začalo  druhé kolo. Lidé se sjížděli osobně z celého kraje!

„Byl jsem ráno v šoku. Všude plno, auta, přeplněné uličky. Na zubaře tu lidi ve frontě čekali jak za totality ve frontě na mandarinky, banány nebo pomeranče. Lidé tu prý stáli už od tří hodin od rána a už večer přijeli a spali v autech,“ popisoval situaci pro deník Právo starosta Lhotky.

Zdroj: evropa2.cz


loading...