Každý den pije vlastní moč, čistí si s ní zuby a meje vlasy! Má to své kouzlo

Leah Sampsonová na první pohled vypadá jako šarlatánka a úplný blázen, ale důkazy ukazují, že možná přišla na neuvěřitelné účinky námi známe zlaté vody.

46-letá Leah o sobě tvrdí, že díky tomu, že pije vlastní moč shodila mnoh kil, vlastní močí si čistí zuby, myje vlasy a dokonce si s ní i polachuje oči.

Je to dobrý příklad pro děti? Leah je matka dvou dětí z Alberty v Kanadě a váží téměř 120 kilogramů. Cělý život nic nedělala a jedla tipickou americkou stravu. Není divu, že trpí nadváhou.


Zdroj: Facebook.com / Leah Sampson

Předtím, než začala experimentovat se "žlutým deštěm", trpěla chronickou únavou. Poflakovala se, čas trávila sledováním televize, neměla téměř žádný pohyb!

Její ruce byly obrovské, napuchlé a necitlivé... nemohla si sama ani umít vlasy nebo intimní partie.

Její život se změnil v boj s gravitací... Sama o sebe se nemohla Leah postarat a byla vázána na jiné osoby. Obézní žena byla psychycky na dně a měla pocit, že už nechce žiť.

V té době uslyšela poprvé o "terapii močí" a protože neměla co ztratit, ačkoliv to mohlo znít jakkoliv šíleně, vyzkoušela ji. To jí změnilo život k nepoznání.


Nyní váží 68 kilo a doufá, že pomůže a inspiruje ostatních.

"Když mi bylo 40 let, neměla jsem cit v rukou. Nemohla jsem si umýt vlasy, tak jsem jen plakala a modlila se k Bohu. Doufala jsem, že mi dá odpověď a prosila jsem, že budu dělat cokoliv, jen aby mi bylo lépe. A poté to přišlo! Můj přítel mi poslal video na Youtube Andrewa Norton Webbera s Lisou Harrison a pochopila jsem to. Uvědomila jsem si, že je to znamení, které mi náš Stvořitel poslal."

Zdroj: Facebook.com / Leah Sampson

"Pokud se chci mít dobře, musím znovu absorbovat svůj moč, jako když jsem byla plod. Stála jsem ve vaně, vymočila jsem se do svých rukou a vypila jsem to. Okamžitě jsem věděla, že musím ze svého života vyloučit sodík, protože jsem ho tam cítila. Hned jsem se cítila lépe a děkovala jsem Bohu. Věděla jsem, že musím urinoterapii sdílet s lidmi," vysvětlila.

Že by měla být právě moč zázrakem 21. století, se nám nezdá. Neexistují žádné vědecké důkazy o tom, že pití moči opravdu lidem prospívá. Podle Ladbible Leah, je přesně toto důvod jejího úbytku na váze.


"Stále piji svoji moč, abych si udržela váhu a budu ji pít až do konce svého života. Piju moč během celého dne, myju si s ní zuby a také ji kloktám.""Svoji moč během dne hromadím do sklenic a večer se s ní sprchuji. Nejen, že si močí čistím zuby, ale myju si i vlasy a obličej," uzavřela Leah rozhovor.

!Jakkoliv může tento článek vzbouzet naději, nikdo prosím nezkoušejte podobné praktiky! Přestože moč může vypadat jako levný a účinný nástroj v boji proti obezitě, nedoporučujeme napodobovat stejné záměry!loading...