Kdo ještě chodí do fitka? Břišní svaly můžete mít na počkání

Léto se pomalu blíží a mnoho obézních lidí, kteří se před Vánoci vyžrali z podoby, se nyní snaží vše vyžehlit ve fitku nebo krutou hladovkou.

Ale to ještě nevěděli, že dnešní vyspělá technologie nabízí instantní břišní svaly, které bez práce a jediného litru potu můžete mít i vy.

Dokonalá postava do plavek na vás už čeká!

Stane se sen skutečností? Nemusíte cvičit, nemusíte dřít a nemuíste platit posilovnu... ovšem divili bychom se, kdyby to nemělo nějaký háček.

Problém je, že o jediné nemocnici o které víme, že tuto proceduru dělá, je v Bangkoku. Musíte do Masterpiece Hospital, která nabízí vysněnou postavu, kterou měl Arnold Schwarzenegger v nejlepších letech své kariéry a to bez mučení se ve fitku.

ZDROJ: LADBIBLE.COM

Plastika břicha není až takovou neznámou v oblasti "zkrášlování". Tento zásah si dávají dělat velmi štíhlí lidé, kteří chtějí, aby jim lékaři alespoň vytvořili dojem břišního svalstva.

Většinou jde o lenochy, bohaté lidi a ty, kteří prostě cvičit nebaví či nejsou spokojeni se svým tělem. Pod kůži tak jim jsou vloženy implantáty, které jim nasymulují SIX PACK.

Tato procedura je však mírně odlišná, protože ji podstupují lidé, kteří nemají problém s břišním svalstvem, ani břišním tukem. Mají většinou břicho štíhlé, jen ty břišáky tam chybí.

ZDROJ: LADBIBLE.COM

Procedúra má tedy zákazníky zbavit tuku v okolí svalů a vytvarovat jim SIX PACK. Údajně to má být docela podle popisu kliniky bezbolestné, ale pohled na hojící se rány muže z fotografií, nevypadá až tak bezbolestně asi vy co máte žaludky jako Ewa Farná, raději zůstaňte u toho cvičení.

Takýto rozmar si většinou v nemocnici objednávají mladí chlapci, kteří za to zaplatí 120 tisíc thajských bahtů, což představuje okolo 90 000 korun. Za měsíc do nemocnice přijde 20-30 žádostí o six pack... ale výsledky vypadají docela dobře ne?

ZDROJ: LADBIBLE.COM
loading...