Zdroj: Youtube.com
05.12.2015 by Rudolf Hasák

Kekel první ligy! Muž kradl lidské mozky a prodával je na eBay

mozek, zloděj, muzem, lidský mozek
Tak tohle je už pouze pro ty, kteří mají silný žaludek! Pochopíme, že nějaká třináctka draží panenství za miliony na Aukru, negramotný Čech prodává na Bazoši neviditelný plášť Harryho Pottera, ale kdo sakra ukradne lidský mozek a pak ho prodá na eBay?

David Charles (23) ANO! Několikrát se vloupal do historického muzea medicíny v Indianě, kam šel s jistým úmyslem! Pachatel opakovaně ukradl konzervované lidské mozky a další části našeho lidského těla. Nedělal to jen tak pro zábavu, prostě potřeboval peníze.

Charlesa zatkli už v prosinci 2013, ale přiznal se až teď. Pro policii nebylo těžké ho identifikovat, na místě činu zanechal totiž krev z prstu. Prozradil ho ale také jeden z kupujících, který se přiznal k tomu, že si od Charlese objednal 6 lidských mozků za 600 dolarů.

Tento bizarní zločin si zaslouží stejný trest, jako každý jiný. Ať k nelegálnímu jednání mladíka vedla finanční tíseň nebo něco jiného, bezpředmětně si bude muset svůj trest odsedět. Během vyšetřování se podařilo dohledat a vrátit zpět do muzea 80 nádob lidských mozků. A kromě jiných částí těl, chyběl i přístroj EKG, 10 mikroskopů a dětská váha.

Na kolik si zvrácený zloděj vlastně přišel policie nezveřejnila. Nyní už jen čeká na rozsudek!

Komentáře