31.05.2017 by Rudolf Hasák

Kluci opili mládě aligátora! Lili do něj pivo a smáli se

video, týrání zvířat, aligátor, pivo, alkohol, zločin

Ohavnost nejvyššího stupně, kterou zákon nemůže tolerovat! Někteří lidé, si prostě nezaslouží žít na tomto světě. Zvířata tu byla mnoho let před námi a jak se k nim někdo chová, je opravdu nad rámec.

Tento nepochopitelný čin se nedávno odehrál v americkém státě Jižní Karolína, kde si dva chlápci Joseph Floyd a Zachary Brown řekli, že se trochu pobaví. Zábava spočívala v tom, že mláděti aligátora na silnici, kterému místo aby pomohli přejít raději ublížili.

Vyndali pivo z auta, aligátora odchytili a teprve dvacetiletí mladíci způsobili ohavný zločin, který se nám těžko popisuje.

Pevně mu sevřeli krk a začali nebohé stvoření nalévat plechovkou piva! Aby toho nebylo málo, několikrát se ještě fotili a nahrávali to na Snapchat, takže by se z jejich konání dalo usoudit, že mnoho inteligence skutečně nepobrali.

Jiným lidem to vtipné nepřišlo a díky jejich upozornění organizaci South Carolina Department of Natural Resources, netrvalo policii dlouho a chlapce zanedlouho vypátrala, protože si ve videu natočili i obličeje, a dnes čelí vážným obviněním z týrání zvířat.


Komentáře