Kluci opili mládě aligátora! Lili do něj pivo a smáli se

Ohavnost nejvyššího stupně, kterou zákon nemůže tolerovat! Někteří lidé, si prostě nezaslouží žít na tomto světě. Zvířata tu byla mnoho let před námi a jak se k nim někdo chová, je opravdu nad rámec.

Tento nepochopitelný čin se nedávno odehrál v americkém státě Jižní Karolína, kde si dva chlápci Joseph Floyd a Zachary Brown řekli, že se trochu pobaví. Zábava spočívala v tom, že mláděti aligátora na silnici, kterému místo aby pomohli přejít raději ublížili.

Vyndali pivo z auta, aligátora odchytili a teprve dvacetiletí mladíci způsobili ohavný zločin, který se nám těžko popisuje.

Pevně mu sevřeli krk a začali nebohé stvoření nalévat plechovkou piva! Aby toho nebylo málo, několikrát se ještě fotili a nahrávali to na Snapchat, takže by se z jejich konání dalo usoudit, že mnoho inteligence skutečně nepobrali.

Jiným lidem to vtipné nepřišlo a díky jejich upozornění organizaci South Carolina Department of Natural Resources, netrvalo policii dlouho a chlapce zanedlouho vypátrala, protože si ve videu natočili i obličeje, a dnes čelí vážným obviněním z týrání zvířat.
loading...