Kouzelné prázdniny v hotelu Nežárka

Pokud přemýšlíte, kam se vypravit na pěknou dovolenou, máme pro vás jeden zajímavý tip. A vůbec přitom nemusíte jezdit někam daleko za hranice. Víte o tom, že i u nás je spousta nádherných míst? Pobyt v Jižních Čechách je ideální kombinací pěkné přírody s mnoha rybníky, hradů, zámků, měst i technických památek, které zaujmou všechny členy rodiny. Skvělým východiskem k poznávání krás této části republiky je hotel Nežárka poskytující kvalitní ubytování, dobré jídlo a řadu možností trávení volného času.

Hotel Nežárka a pohoda kolem, to není jen dojem

Zajistěte si v hotelu Nežárka dovolenou dle svých chutí. Naleznete tady útulné a kvalitně vybavené pokoje, restauraci servírující chutná jídla i formanku s venkovní terasou, kde můžete zakousnout něco menšího. Na milovníky sportu a pohybu čeká krytý bazén, venkovní hřiště, posilovací stroj, kulečník a šipky. Na své si tu přijdou obzvláště cykloturisté, tras v lesích kolem je spousta a kola v hotelu půjčují také. Hledáte-li ubytování na Třeboňsku, v Nežárce máte vyhráno.

Dovolená tak trochu jinak

Dovolená na Třeboňsku umožňuje poznat to nejkrásnější z celého regionu. Cyklotrasy vedou kolem nejslavnějších rybníků jako Rožmberk a Svět, své návštěvníky vítají zámky Jemčina či Stráž nad Nežárkou s expozicí věnovanou sopranistce Emě Destinnové. K projížďce láká úzkorozchodná železnice mezi Novou Bystřicí a Obrataní, atmosféru pouště navozuje naše největší duna, písečný přesyp u Vlkova. A co takhle prozkoumat Schwarzenberskou hrobku, houbový park Roseč nebo Trocnov, rodiště Jana Žižky?loading...