KRÁSA! Dívka zachránila kamaráda před sebevraždou. Po deseti letech si ho vzala za manžela

Velké přátelství mezi Kevinem a Blake Walshovou už vzniklo před deseti lety, kdy se potkali na letním táboře. Vše začalo ve chvíli, kdy Kevin začal uvažovat o spáchání sebevraždy.

Teprve sedmnáctiletý Kevin začal trpět na psychické problémy. Ve škole to neměl jednoduché... cítil se osamělý a neměl nikoho, komu by se mohl svěřit se svými problémy. Později temné myšlenky vyústili až na sebevraždu.

Jednoho dne se proto rozhodl, že na tomto světě už být nechce. Doma zanechal dopis na rozloučenou a vyrazil na místo, kde se plánoval zabít. Naštěstí tu byla jedna osoba a nedopadlo to, protože v ten momentse mu ovšem na telefonu objevilo volání neznámého čísla.

Na druhém konci byla Blake. Obyčejná dívka, z obyčejného města a jeden rozhovor po telefonu, který zachránil mladíkovi život. Mluvení s někým, kdo se o něj zajímá, bylo přesně to, po čem toužil po celou dobu své deprese.

Kevin Walsh a Blake Moore’s, svatba September 2016.  (zdroj: huffingtonpost.com)

Než jejich telefonát skončil, Kevin se Blake přiznal s tím, co chtěl udělat. Ihned jí však ujistil, že i díky ní si to rozmyslel a chce žít dál.

Kvůli tomuto osudnému rozhovoru se Kevin a Blake sblížili, a i když si později každý našel jiného partnera, stali se velmi dobrými přáteli a každý týden si volali. Po nějaké době se Blake se svým přítelem rozešla.

Pár tehdy na letním táboře (zdroj: huffingtonpost.com)

Jelikož byla z rozpadu vztahu velmi špatná, její Kevin jí přijel podpořit. Protože byl však do Blake už delší dobu zamilovaný, rozhodl se prolomit ledy a vyznal dívce, jenž ho před lety zachránila, lásku.

Z kamarádů se tak po deseti letech stal pár, který v září roku 2016 vstoupil do manželství.

Na zásadní okamžik svého života Kevin dodnes vzpomíná a Blake se snaží neustále připomínat, jak moc ji dluží.


zdroj: huffingtonpost.com

„Jsem ji neuvěřitelně vděčný, že mi ten den zavolala,“ řekl pro časopis People a dodal, že je rovněž velké štěstí, že on telefon zvedl.

Zdroj: Huffingtonpost.com, People.comloading...