Lékaři jí poslali domu s nataženým svalem! Později zemřela na rakovinu

Nikdo není neomylný a né vždy vše vypadá tak, jak si myslíme. Neštěstná tragédie se díky zanedbání stala v Liverpoolu. Krásná mladá Clare Daly zemřela na rakovinu kůže. Paradoxem je, že ji lékaři z nemocnice pustili proto, že si mysleli že má pouze natažené rameno.

Loni začalo v květnu dívku pobolívat rameno. Udělala to, co by každý z nás... zašla do nemocnice, kde ji lékaři vyšetřili a pustili domů. Natažené rameno to bohužel nebylo. Tři měsíce poté zemřela jen proto, že se na rakovinu přišlo příliž pozdě.

Příčinou nemoci byly pravděpodobně dlouhodobé návštěvy solária, kterým podléhala v době dospívání. S partnerem Paulem plánovala budoucnost a rodinu! Té se už bohužel nedočká.

 „Byla tak veselá, pozitivní, milá a krásná. Tohle si nezasloužila,“ řekli rodiče. 

Několik dní před vyšetřením ji poranil pes, který ji skočil na rameno. Proto měli lékaři za to, že bolest vychází ze svalu ramene. Od návštěvy lékaře se ale bolest stupňovala a nepolevovala. Správnou diagnózu určili odborníci až když už bylo pozdě. Další člověk tak podlehl na rakovinu ve velmi mladém věku.

Kdo ale za nešťastnou událost může? Lékaři, zesnulá dívka nebo snad bůh? Na její počest se rodina rozhodla založit nadaci, která sbírá peníze pro boj s rakovinou kůže.loading...