Letadlo havarovalo a spadlo do moře. Cestující namísto paniky začali dělat selfie

Malé letadlo před několika dny havarovalo a zřítilo se do moře. Pasažéři, kteří byli na palubě přežili, ale zůstaly v moři plném medúz. Většina lidí by okamžitě začala uvažovat nad tím, jak se zachránit a dostat se z vody co nejdříve, ale oni byli výjimka.

Většině lidí by totiž poté, co havarovali do moře, se začali v panice přehrávat důležité okamžiky svého života.

V tomto případě tak tomu však rozhodně nebylo. 34-letý David Lesh společně s posádkou letěl přes kalifornské pobřeží, když mu začaly selhávat motory.

Po poruše motoru i přes snahu udržet jeho malé letadlo ve vzduchu se nakonec zřítilo do moře v oblasti Half Moon Bay. Naštěstí před pádem však stihl vyslat nouzový signál, aby přivolal pomoc.

https://hitky.sk/wp-content/uploads/2019/08/lietadlo234.jpg

Na výzvu zareagoval Owen Leipelt, který se rozhodl jít lidem na pomoc. Očekával, že budou cestující v šoku, zranění a vystrašení k smrti... ba právě naopak, oni se smáli a dělali si selfie.

Kupodivu byl mezi nimi i pilot havarovaného letadla, 34letý David Lesh, fotil a natáčel sebe i dalšího pasažéra. Ve vodě čekali 40 minut, dokud je záchranný tým nevytáhl z vody...trosečníci si ale z nehody těžkou hlavu nedělali.Pilot letadla Lesh v rozhovoru dodal, že zpočátku se snažili udržet na křídle letadla, to se však brzy potopilo.

Podmínky nebyly špatné... přibližně po 20 minutách ve vodě mu začalo být pořádně chladno a navíc, voda kolem nich se jen tak hemžila medúzami, měsíčníky a dokonce i velrybami. Měli více štěstí, než rozumu... mohli být rádi, že se nikomu nic vážného nestalo.

Jak byste reagovali vy? Stalo se vám něco podobného? Třeba z dovolené nebo dopravní nehody?loading...