Lidé se smáli jejím nohám! Poté sdílela fotografii a všem zavřela ústa

Lidé hodně rádi kritizují ostatní, místo toho, aby se starali o sebe a svůj život, jaký žijí. Jacqueline Adanová o tom ví svoje, když se stala obětí internetové šikany za její vzhled, který nelítostně komentovali internetoví hateři a dokonce i náhodní kolemjdoucí.

Američanka už celá léta bojuje s vážnou nadváhou. Když se její váha přehoupla na 200 kg, řekla si dost… Díky internetu si něco nastudovala o zdravém stravování, zajímala se o kalorický příjem a výdej, prostě naslouchala své tělo a dala mu pouze to, co potřebovalo.

Hýbala se na čerstvém vzduchu a za krátkou dobu se jí povedlo zhubnout neuvěřitelných 150 kg. Bohužel po takové extrémní obezitě si její hubnutí vybralo daň v podobě povislé kůže.

To jí ale nezabránilo v tom, aby si splnila svůj sen, na který se těšila strašnou dobu. Pro někoho to je banalita, ale pro Jacqueline něco neuvěřitelně krásného. Oblékla si plavky a šla si zaplavat!

Bohužel, našli se i lidé, kteří viděli jen fotografii a ihned její odvážné rozhodnutí okamžitě zkritizovali… Je to už tak... žijeme v krutém světě zlých lidí.


„Před několika týdny jsem byla na dovolené v Mexiku. Po neskutečně dlouhé době jsem měla možnost si obléct plavky a zaplavat. Dřív jsem se zahalovala jak to jen šlo. Zhubla jsem! A to hodně... u bazénu jsem se ale znovu cítila jako holka, která váží 200 kg… A znovu to začalo. Pár, který ležel nedaleko mě, začal prstem ukazovat na mé nohy a smát se.", napsala Jacqueline na svém Instagramu


"Zhluboka jsem se nadechla a šla plavat. Pro některé z vás nešlo o nic výjimečného, pro mě to ale byl velmi důležitý okamžik. Neutekla jsem. Změnila jsem se a víc si věřím. Vím, že moje kůže vypadá špatně a nejsem se svým tělem spokojená. Vím, že se ze mě lidi budou smát, ale něco jsem si slíbila."


„Upřímně, byla jsem smutná, když jsem musela poslouchat komentáře toho páru, ale slíbila jsem si, že nedovolím, aby mě někdo ponižoval a nebudu se cítit špatně jen proto, že někdo jiný má problém s tím, jak vypadám. Nedovolím, aby mi někoho připomínky zničily život. Už vím, jak chce žít a jdu si za tím. Ti lidé mě neznají. Nemají ponětí, jak těžko pracuji, abych zhubla. Nemají právo na mě ukazovat prstem nebo mi cokoliv vyčítat. Proto… jsem se na ně jednoduše usmála."


Pokud prožíváte podobnou životní situaci, pamatujte si, že nezáleží na tom jak moc nás druzí kritizují. Důležité je, jak si s těmi lidmi dokážeme poradit.

Naučit se milovat sami sebe, své tělo... není jednoduché, je to výzva a výsledek se určitě dostaví. Prostě se o to musíme pokoušet neustále a nevzdávat se. 

Pravda je taková, že vždy se najde někdo, kdo nás s radostí zkritizuje. Možná mu to udělá dobře, ale nakonec to budete vy s úsměvem na rtech, kdo si vybojoval své štěstí.Jacqueline si zaslouží obrovský obdiv! Na ty, kteří nedokáží nic jiného než kritizovat, nemáme slov.


loading...