Lidé zuří! Youtuber Zachy trolil Jana Krause v jeho show

Již poměrně známý youtuber Zachy se objevil v Show Jana Krause. Své publikum na YT si získal svojí extravagancí a radami o módě, která se staly nejsledovanějšími. Protože jeho internetová sláva čím dál více stoupá, rozhodl se uznávaný bavič a výborný herec Jan Kraus pozvat Zachyho do pořadu a pořádně ho vyzpovídat. Udělal dobře? Sem tam si Kraus do kluka rýpl, což se dalo očekávat, ale že mu to mladík drze vrátí, překvapilo všechny diváky na plné čáře. Mladý perspektivní kluk, leckdo by řekl že i trochu namyšlený, nemá prostě zábrany a není divu, že se po shlédnutí epizody pořadu se stal youtuber, za své drzé výjevy terčem lidí na Facebooku.

Někoho, kdo se se kritikou stýká na youtube denně, by ho to nemělo rozhodit a vsadíme se, že točit videa rozhodně nepřestane. Snad se rozhodl pro tento pořad ve své svobodné vůli a doufáme, že mu to v osobním životě neudělá pěkný rozpočet přes čáru.

Bavič Kraus se svými tradičními rýpavými otázkami snažil Zachyho nachytat, když chtěl po youtuberovi zhodnocení svého šatníku. Zachy si nenechal nic líbit a sám slavnému moderátorovi vracel pořádnou odplatu, jež Krause téměř dostal do outu. Jenže i přes sympatický výkon řada diváků bohužel nešetří na Zachyho adresuLidé třináctiletého módního guru na FB vyhlásili, že jako dítě jeho věku by si měl spíše hrát venku, a neopomenou ani urážku na jeho vzhled, kdy ho například označují za malého transsexuála! Jsme v době, kde si každý napíše za umaštěnou klávesnicí doma v pokojíčku na internet co chce... ale kolik lidí by to třináctiletému děcku řeklo do očí?

Ať už byl Krausův záměr jakýkoliv, tento díl jeho show způsobil velkou diskuzi. I když mu to udělalo značnou reklamu, raději by si měl vybírat hosti jiného typu.


loading...