Lindsay Lohan v plavkách 2017! Těhotenské bříško a tělo staré báby

Pokud jste měli Lindsay Lohan alespoň trochu rádi, věříme, že poslední šálek kávy právě přetekl!

Své těhotenské bříško a postavu šedesátileté důchodkyně schovává pod jednodílné plavky, které vyšly z módy před 20 lety.

No facts needed #honeydemon

Příspěvek sdílený John (@honey.demon),


Ještě aby se nechala od Lindsay motivovat také Halina a rovnou můžeme tenhle web zavřít. Kde jsou ty doby, co jsme psali u vykukujících prsou našich půvabných celebrit? 

Po skandálech s drogami jsme na tuto vyhořelou filmovou hvězdu stejně všichni zapomněli, ale tak můžeme si připomenout, jakou to krasavicí byla ještě před několika lety, kdy jí to slušelo v plné parádě.Jo, když byla ještě mladá a krásna, to byla léta. Ovšem peníze vás lehce změní, a když si vyděláte pár milionů z filmů, nejraději byste se ufetovali k smrti, promrdali veškeré úspory na matech stejně, jako skončil svoji kariéru klučina ze Sám doma.

http://i.ebayimg.com/images/i/370609560625-0-1/s-l1000.jpg


Drogy vám nejen zničí zdraví, ale vašemu chrupu nijak také nepomohou. Záleží samozřejmě také na látce... nicméně Linday se stala ihned terčem bulvárních magazínů a její fotografie se zkaženými zuby obletěly svět.

http://i2.wp.com/radaronline.com/wp-content/uploads/2011/10/lindsay-lohan-teeth-dentist-inf_0.jpg?resize=500%2C281loading...