LOL! Mexické metra zavádí sedadla s penisem určené pro muže

Tuto technologickou inovaci jsme si opravdu nevymysleli! Čtete správně. Opravdu tomu je tak. V Mexiku můžete v metru opravdu narazit na stejnou sedačku, na kterou si opováží usednou jen ti nejodvážnější. Sedačka je speciální tím, že je vymodelována v podobě mužského těla a to s celkem velkým penisem. Nechybí ani vtipný text na kterém je napsáno, "Exkluzivně pro muže". Proč je vlastně tomu tak.

Jen tak ze srandy se nikdo modelováním úchylné sedačky s penisem nedělal. Jde totiž o kampaň proti sexuálním útokům na ženy. Trošku neobvyklé, ale zřejmě z důvodu že se 90% žen v Mexico City stalo alespoň jednou v životě terčem sexuálního útoku, tomu tak opravdu musí být. Celé tato kampaň by měla na daný problém upozornit, aby ho začali lidé konečně řešit a přestali dále přehlížet.


Přeci jen je to trochu nepohodlné a lidé na sedadlo nahlíží zatím spíše negativně, ale sednout si na penis není nic proti tomu, co si museli vytrpět mexické ženy a dívky během svého života. Jak byste se zachovali v metru vy, kdyby nebylo nikde místo k sezení krom tohoto? :Dloading...