Zdroj: Facebook.com
15.07.2015 by Rudolf Hasák

Lukáš zneužil 50 českých dívek! Lovil je pomocí Facebooku

deviant, lukáš bako, facebook, zneužití, nezletilé, dívky,

Cože je toto za devianta? Chlapec, kterého vidíte na fotografii se jmenuje Lukáš Bako (21) z Trutnovska. Policie ho zatkla a hrozí mu až 12 let vězení. Vypadá neškodně že? To co možná udělal vaší dceři, by vás vyvedlo z omylu. Lukáš Bako lovil České děvčata na sociální síti Facebook a poté je zneužíval.

Policie je přesvědčena, že Bako se dotkl více než 40 dívek. Některé dívky se díky studu možná ani nepřihlásili a tak by se dalo počítat že jich celkem bude 50. Pokud bude Bako u soudu ze svých hnusných činů usvědčen, může se dostat až na 12 let za mříže.

Možná nevinně vypadající mladík přesvědčoval dívky na Facebooku, aby mu posílali nahé fotografie a prasečinky. Pokud mu dívka poslala choulostivé fotografie nebo video, přišel čas na vydírání. Bako chtěl pořád čím dál více a stále se nemohl nabažit. Požadoval po nezletilcích dívkách více fotografií nebo osobní setkání.

Když ho policie dopadla, byl obviněn ze 7 trestných činů. Sexuální nátlak, znásilnění, vydírání atd., sdělila TV Nova. Bako je teď ve vazbě! Počítač mu byl zabaven a je nyní v rukou techniků, kteří zajišťují důkazy. Některé dívky neměli ještě ani 10 let, to je šokující! Jaký trest ho čeká?

Komentáře