Luxus dovolená! Sjela se kokainem a nabourala přítelovo Ferrari za 12 MEGA

Těšíte se na prázdniny a začínáte plánovat dovolenou? Držte své choutky s alkoholem a drogami na úzdičce a raději to moc nepřehánějte. Před pár dny se 25 letá modelka z Rakouska Elif Aksu přesvědčila na vlastní kůži, že se výlet na párty ostrov IBIZA může zvrhnout v noční můru.

Původně to měla být dovolená jako jiná! Znáte ale dnešní mládež... Modelka si vyrazila za přítelem na Ibizu lehce omámena návykovými látkami, prostě jak sama řekla... jen tak do nálady. Jak dlouho tam pobývala nevíme, ale poslední den stál řádně za to! Odvázala se tak, že na ten den nikdy nezapomene.

Se svým přítelem (44) si vyrazila na výlet ve Ferrari Dino za více než 12 milionů korun. Bohužel znáte ženské za volantem...a tak vyjížďka skončila po pár minutách, když Elif nabourala do nákladního auta na kruhovém objezdu.

Překvapivě uviděl nehodu kolemjdoucí, ihned ji nahlásil! Jako vedlejší účinek drog se dostavila paranoia a panika. Bohatý čtyřiačtyřicetiletý přítel se s mladou modelkou zděsili a ihned podle svědka volali na letiště.

Během několika minut se oba se pokusili uprchnout z místa nehody přímo na letiště, odkud chtěli v soukromém letadle odletět zpět do Londýna.

To však lidé na místě nehody zaslechli a uvedli ve výpovědi. Přivolaná policejní hlídka se za dvojicí na útěku vydala a odchytla je chvíli před odletem.

Dnešní mládež je schopná čehokoliv a riskuje nejen svůj život, ale i životy ostatních nevinných lidí. Modelce v těle našli stopy po kokainu a bylo jí prokázáno, že auto řídila pod jeho vlivem.

Přesto byla obviněna a soud ji propustil na kauci. Elif musela slíbit, že ostrov neopustí zatímco bude vyšetřování pokračovat.

Zdroj: Dailymail.co.uk


loading...