Má nejdelší penis na světě! Ženy se ho ale bojí

Možná by se našli někteří jedinci, kteří by si přáli mít pohlavní orgán až na zem. Tento muž se může pyšnit tím, že ho opravdu má tak velkýho. Ale jak sám popisuje, je nešťastný, protože se ho ženy bojí.

zdroj: mirror.co.uk

Mít ho nejdelšího na světě není žádná výhra, Roberto Esquivel Cabrera (52) by vás ujistil, že jeho sex se podobá spíš hororu, než dlouhotrvající slasti potěšení. Cabera ho má 48cm dlouhého a povídačka o tom, že "čím delší, tím lepší" u něho určitě neobstojí. Ne jen, že se ho ženy bojí, ale většina z nich, když na to dojde jsou šokování a sex s ním mít nechtějí.

X-ray of the man

Problémy ale nemá jen při pohlavním styku. Nemůže totiž díky své chloubě, která sahá až po jeho kolena pracovat. Cabrera by si přál, aby ho alespoň zapsali do Guinessovy knihy rekordů.

Pokud by se mu alespoň to splnilo, chtěl by také, aby ho officiálně uznali jako invalida. Protože s touto kládou, by se uplatnil jedině v pornu! Jak má muž v přechodu pracovat s téměř padesáti čísly??

O invalidní důchod usiluje již déle, ale úřady mu bohužel nechtěli uvěřit, že jeho přirození je pravé. Musel podstoupit rentgenové vyšetření, kterým mu lékaři potvrdili, že jeho výbavička je pravá. Ve skutečnosti dle lékařského vyšetření, má penis pouze 15,24 cm. Zbytek je podle odborníků pouze kůže. Jenomže Cabrera se nedá a podporu od státu jako invalida chce.

Napište nám do komentářů: Jak byste naložili s 48 cm, kdyby vás bůh také obdařil!?loading...