Maďarská policie zadržela slovenského převažeče a 1087 imigrantů!

Policie celkem zadržela 1087 lidí. Ti úspěšně překročili srbsko-maďarské hranice. Uprchlíci ale slavit nemohli, dlouho si v nové zemi nepobyli. Informovala o tom agentura MTI. Kromě imigrantů policie zadržela také 2 převažeče, Maďara a Slováka.

Tiskový mluvčí policie Szabolcs Szenti sdělil, že slovenský převažeč se snažil propašovat 6 občanů Sýrie. Maďar byla větší ryba, ten si vezl neuvěřitelných 24 lidí ze Sýrie, Palestiny, Iráku a Afganistanu. Oba muži daleko neodjeli. Byly zadrželi v Segedíně. 

Všichni uprchlíci byly pochytáni v Maďarské Čongrádské Župě. Mezi nimi bylo také 159 dětí! V pátek policie zadržela celkem u maďarských hranic 1519 uprchlíků!

Kromě toho policie řešila ve spojení s imigranty spoustu nesrovnalostí. Byli obviněno 5 lidí za převážení imigrantů, kteří se hájili tím, že o svém nákladu nevěděli. Někteří z nich měli falešné doklady. Imigranti jsou čím dál více agresivní! Úprky se pro ně stali bojem o život. Cestujete-li  zahraničí, raději si prohlídněte před příjezdem na hranice detailně své vozidlo.

zdroj: tvnoviny.sk



loading...