Mafián Pelta žádá stažení Čtvrtníčkovi reklamy!

"Volal mi Pelta"! Určitě všichni znáte tuhle legendární hlášku od Petra Čtvrtníčka, který se v době korupční aféry společně se svým hereckým kolegou a kamarádem Jiřím Lábusem rozhodl o velmi úspěšnou divadelní parodii. Právě na tuhle divadelní hru, chtěla navázat pojišťovací společnost Klik.cz.
Zmiňovaný spot se rozjel nejvíce během Mistrovství světa ve fotbale a vidělo ho tolik lidí, že pravděpodobně rozzuřilo Jabloneckého bosse Miroslava Peltu, který zažaloval společnost a žádá okamžité stažení reklamy. Firmu již v červnu kontaktoval Peltův právní Bronislav Šerák. Prostřednictví SMS žádal schůzku, protože reklama porušuje osobnostní práva pana Pelty, cituje server Aktualne.cz

Peltův právník tvrdí. "Každý máme právo na ochranu osobnosti a nikomu by se nelíbilo, kdyby jeho jméno bylo zneužíváno. A tohle je ještě k podnikatelským účelům s cílem vytvořit zisk. Zásah je tam masivní a myslím, že od toho se budou odvíjet konkrétní návrhy.


Společnost Klik.cz na to zareagovala velmi rychle a v pozměněné podobě. Místo jména Pelty naskočí křížek a vypípnutí, což ještě více upozorní na tuhle hlášku.

Ovšem když pan Pelta s něčím nesouhlasí, tak se s tím dá zatím jenom bojovat....
Boží mlýny melou pomalu... ale jistě!
loading...