Zdroj: Youtube.com
13.07.2015 by Rudolf Hasák

Máme důkaz! Islám točí popravy v profesionálním studiu

islám, video, youtube, fake, hra, smrt, poprava

Islámské popravy jsou sehrané! Je to celé konspirační hra? Jsou vrazi skuteční, nebo se jedná jen o výborné herce? Příliš mnoho otázek nám zodpověděli hackeři, kteří nelegální získali kopii tohoto videu, jež jste mohli vidět před několika měsíci.

Už jednou, když jsme o tom psali, se nám to zdálo celé podivné, teroristé z Islámu totiž na videích z drsných webů vraždí úplně jinak. Něco nám tu nehrálo a teď konečně máme důkaz!

Videa nevznikají v daleké poušti, ale v profesionálních studiích. Celá komedie nakonec může být klam. Za teroristy se mohou skrývat jen vtipálci, kteří mají v rukou nebezpečnou zbraň.

Ruští Hackeři ze skupiny Cyberberkutna na Youtube nahráli video, které bylo ukradeno americkému známému od senátorova Johna McCaina. Nějaké teorie o pochybnostech popravy už jsme tady měli. Příště by si kolega senátora McCaina měl dávat pozor na své elektronické zařízení.

A co si myslíte vy? Je to pouhé dílo zpravodajských serverů? Nebo za vším opravdu stojí Islámský stát? Napište svůj názor.

Komentáře