Marcela sní denně 5 brouků. Věří, že ji to ochrání před rakovinou

Jak moc jste šílení a co všechno byste udělali, abyste náhodou v budoucnosti nedostali rakovinu? 

Seznamte se Marcelou z Los Angeles, která má lék proti rakovině! Alespoň to tvrdí...  pojídá denně živé brouky.

Zajímavou a netradiční léčbou proti rakovině začala televizní herečka a majitelka společnosti The Plastics of Hollywood Marcela Iglesias již na začátku roku 2019.

Přivedla jí k tomu zkušenost svého kamaráda, kterému opravdu pomohla.

Zdroj: storytrender.com

"Vrátila se mu rakovina a doktoři mu dávali šest měsíců života za předpokladu, že bude docházet na chemoterapii. On se ale na jejich západní medicínu vykašlal a namísto toho začal pojídat čtyřicet až padesát brouků denně. Navzdory prognózám přežívá už více jak šest let," vypráví Iglesias.

I když příběh ze života může znít jako zázrak, nebo boží vůle, Marcela se domnívá, že pár brouků denně je prevencí proti rakovině.

Zdroj: storytrender.com

Jde konkrétně o druh čínského hmyzu Ulomoides dermestoides vylučuje takzvané Coleyovy toxiny, které mají podle některých teorií množství prospěšných účinků. Kromě prevence před rakovinou údajně posilují imunitní systém, pomáhají trávicímu traktu či fungují jako účinný prostředek v boji s chronickou bolestí či artritidou.

Bohužel, neexistuje žádná studie, která by tyto účinky prokázala... a i kdyby to opravdu pravda byla, věříme, že farmaceutický byznys by se zasloužil o to, aby se to nedostalo na veřejnost.

Iglesias si brouky doma pěstuje a denně jich sní pět.

Zdroj: storytrender.com

"Vůbec mi to nepřipadá nechutné, ani když mi lezou po jazyku či mezi zuby," říká.

"Nejhorší, co se může stát, je, že mi nepřinesou žádný užitek a všechno je jenom lež. Přinejmenším dostávám do svého těla proteiny a nemusím konzumovat žádné zvířecí. Je to mnohem lepší než pojídání masa. Tělo brouky snadno stráví, zatímco ke strávení masa potřebuje mnoho energie. Co se týče masa, nikdo taky neví, co se děje za zavřenými dveřmi. Se zvířaty je pravděpodobně příšerně zacházeno, jsou napumpované hormony a před smrtí trpí. To způsobuje, že se do jejich těl uvolňují špatné toxiny, které následně lidé konzumují."Samozřejmě že brouky to nekončí. Mezi jídelníček zařadila také další prospěšné potravinové doplňky a denně si dopřává například i celerový džus, tablety jablečného octu a lněný olej.

I když přiznává, že si v minulosti nechala do svého pozadí napíchat injekce, aby předešla povislé kůži, plastickým zákrokům a chemii se brání.

"Raději budu jíst brouky než léky z laboratoří," uzavírá.

Zdroj: Instagram.com, storytrender.comloading...