Maria porodila trojčata! Až nyní ukázala své zdevastované tělo

V září přivedla na svět trojčata. Už během těhotenství zveřejňovala pravdivé neretušované fotografie, které na někoho mohli působit jako odstrašující případ.

Zdroj:  Triplets Of Copenhagen

"Začalo to tím, že jsem chtěla dokumentovat náš život a to pro naši rodinu a přátele, zejména proto, že oni žijí v jiné zemi, ale také proto, že trojčata jsou tak vzácná věc, že jsem si myslela, že byto lidé mohli považovat za zajímavé," odhalila Maria médiím.

Nicméně nenechte se odradit! Maria Nord Jørstad je matkou čtyř dětí a rozhodně mateřství nelituje, ba naopak říká, že je to to nejlepší, co ji mohlo potkat. Po synkovi otěhotněla a světe div se, v září minulého roku porodila trojčata.Potom napsala na její Instagram: "Dnes jsme přivítali naše krásné děti na světě. Všechno šlo opravdu dobře a jsme tak šťastní a spokojení. "

Nicméně ne všechno probíhalo tak hladce a týden po porodu se mladá máma podělila o status svým fanouškům:

"Mám teď opravdu divné povislé břicho, které je pořád těžké. Moje děloha se ještě nezmenšila. Protože jsem měla břicho natržené, rekonvalescence trvá déle než obvykle."

Maminka čtyř dětí je na Instagramu hvězdou. Možná jste o ní slyšeli, možná ji také sledujete, prostě je známá svou upřímností a tím, že se nebojí zveřejnit cokoliv.

Těsně před porodem poslala do světa fotografii svého bříška, které velikostí šokovalo její fanoušky.... to jí možná přidalo odběratele na sociální síti, ale bolest a a vedlejší účinky, se kterými se teď potácí jí to nevynahradí.

Dnes, je to již delší doba, poté co porodila, opět přidává další šokující fotografie... musí s pravdou ven. Ukázala světu břicho, ze kterého není moc šťastná.


"Jsem zklamaná z toho, že mé břicho se nezmenšilo po té době po porodu, dost mě to překvapilo. Stále vypadá zvláštně... Nejsem příliš šťastná, že jsem tuto fotku musela zveřejnit. Na druhou stranu jsem ráda, že mě už jizva po císařském řezu nebolí, " napsala upřímně k fotografii.

Mariu její fanoušci zbožňují právě proto, že realitu popisuje přesně tak, jak opravdu je.

Nic nepřibarvuje, fotografie neretušuje a nestydí se za své tělo, přestože po porodu ji zůstalo zdevastované.


Vždy na jejím Instagramu najdou pravé necenzurované příspěvky, protože svůj život vyobrazuje takový, jaký je.


"Jsi neskutečná! Je úžasné, co lidské tělo dokáže. Máš u mě velký respekt," zněl jeden z mnoha povzbudivých komentářů.
loading...