Masakr! Vrah vyvraždil celou rodinu včetně dětí, nikoho neušetřil!

Jižní Amerika je země, kde jsou nepokoje, násilí, vraždy a drogy na prakticky denním pořádku a nelze je porovnávat s děním v Evropě ani v tom nejhorším období. Ale i přesto všechno pravidelně celý svět zaskočí zprávy z tohoto kontinentu. Tentokrát se upírá zrak obyčejných lidí i médií na malé městečko Necochea v Argentině.

V tomto městě se stala událost, která zaskočila i ty nejotrlejší kriminalisty, kteří jsou již za ty roky na ledacos zvyklí. Do domu své bývalé ženy vnikl muž jménem Roberto Vecino, který žil poklidným životem jako správce hřbitova se zálibou v chovatelství zvířat. Vše se však po chvilce zvrtlo a strhla se hádka.

Během té se Roberto chopil mačety a svojí bývalou ženu bez slitování napadl. Následně se vrhl i na dvě jeho dcery ve věku 19 a 22 let a následně přistoupil i na jeho jediného syna se kterým si počínal stejně. Aby toho nebylo dost, tak po chvilce do domu vnikl i jejich soused, ten ale dopadl stejně jako ostatní. Po nějaké době na místo dorazila místní police, když se však dostala do domu tak Roberto Vecino byl již mrtvý, když se zabil oběšením. loading...