Masáže, se kterými omládnete přímo v rukou odborníků

Lymfatické masáže jsou výborné na udržení zdraví a zachování si stále mladého těla. Pokud vysedáváte denně v kanceláři, nebo máte fyzicky náročné zaměstnání, jednou na to dojde. Začnete pociťovat únavu a vaše tělo budou následovat zdravotní potíže. Výborné jsou lymfatické masáže pro lidi, kteří mají ucpaný lymfatický systém, cévy, zadržují v těle nadbytečnou vodu a dokonce i sportovce, kteří si chtějí udržet kondici. Tyto masáže díky zlepšení proudění mízy přispívají k odvádění nečistot z krve.

Žádná bolest ani skalpel! Neinvazivní liposukce.

Málo pohybu, žádný sport a nesprávná výživa na vašem těle mohou napáchat nárůst tukových buněk. Ovšem poté už změnit životní styl není zrovna jednoduché. Ještě nedávno byla pouze jedna metoda okamžitého odstranění tuku – Liposukce. To je už naštěstí minulost a moderní technologie zvládají totéž bez bolesti a nutnosti do těla řezat. Moderní neinvazivní liposukce si s vaším tělem už poradí.

Kryptolýza pomocí podchlazení efektivně odstraní tukové polštářky již jednou aplikací. Kromě redukce tukových buněk vrátí vašemu tělu pevnost a odstranění celulitidu.

Ultrazvukovou liposukci využívají jak ženy, tak i muži, kteří se chtějí zbavit přebytečného tuku v těle. Na lidském těle jsou určité partie, které je při dietě shodit těžké a právě z tohoto důvodu je tak často vyhledávaná. Při této metodě je nadbytečná tuková tkáň vysávána speciální podtlakovou kanylou. Protože se tukové buňky v těle dospělého člověka nemnoží, jen zvětšují, jejich redukcí je zaručen dlouhodobý efekt.

Masáže HAMMAM

Exotická Turecká masáž Hammam se provádí už staletí. Jde o tělovou proceduru, která kromě dokonalého uvolnění odstraňuje odumřelé buňky vašeho těla. Relaxační terapie uzdraví, revitalizuje a omlazuje tělo. Za pomocí očistné pěny je celá masáž příjemná a účinná, že na ten tento jedinečný zážitek nezapomenete. Neuvěřitelná péče o tělo a duši trvá celou hodinu a vy si jen budete přát, aby tento požitek nikdy nekončil.loading...