Máte rádi Coca Colu? Toto se s ní stane ve vašem žaludku

Vědecký experiment na Youtube lidem ukázal, co se v jejich žaludcích stane po vypití Coca Coly. Na první pohled sympatický a chutný nápoj, který patří do každého baru a klubu. Málo který řidič, co veze své podnapilé kamarády na koncert kapely si jí prostě nedá. Jste-li na tomto černém nápoji doslova závislí, může se stát, že po shlédnutí videa budete trochu znepokojeni.

Záběry jsou zdrcující a po zveřejnění na internetu otevřeli bouřlivé diskuse, kde se lidé konzumující kolové nápoje snaží experiment vyvrátit a zpochybnit. Věřte si čemu chcete, nebo si tentýž experiment udělejte doma a uvidíte, kde pravda vězí.

Již jednou jsme sdíleli video, kde si Coca Cola krásně poradila se špinavým nárazníkem. Pokud si dokáže tento nápoj poradit se špinavým nárazníkem, nemáme pochybnosti, čeho je schopen v našem žaludku.

Na záběrech níže můžete vidět pokus, který již shlédlo více než 200 tisíc lidí, kde je natočeno, jak vědec nalévá kolový nápoj do látky, která je velice podobná žaludeční kyselině.

Reakce mezi Coca Colou nastává ihned a je vidět značné bublání a po opětovném nalitá vyšumí nápoj ven. Tekutina se mění na jakousi hmotu, která s trochou fantasie na první pohled připomíná silniční asfalt. Není pochyb, že většina lidí tyto nápoje po shlédnutí omezí, nebo dokonce je to nakopne ke zdravému životnímu stylu.

loading...