Matka (29) si myslela, že je těhotná! To, co porodila na záchodě, jí vyrazilo dech

Tak moc si přála miminko, že tomu opravdu veřila... Matka byla úplně bez sebe, když jí narostlo bříško. Dokonce i těhotenský test byl pozitivní a tak byla šťastná.

Již měla tříletého synka Charlieho a tak se těšila na další přírůstek do rodiny. Všichni se těšili, zda-li to bude chlapeček nebo holčička.

Bohužel, pravda byla trošku jinde... Z ničeho nic se jí udělalo špatně! Když začala silně krvácet, vyhledala lékařskou pomoc. Ultrazvuk ukázal šokující zjištění! Lauren nebyla těhotná, ale v děloze měla velký nádor.  Jak je možné, že ji vyšel těhotenský test?

Australanka Lauren Knowles (29) před dvěma lety neotěhotněla, jak si myslela. Lékaři totiž zjistili, že má v těle velké rakovinotvorný nádor. Štěstí nahradily pochmurné dny a pláč.

Začala chodit na chemoterapii, lékaři zasaženou tkáň odstranili. Bylo to ale k ničemu a vůbec to nepomohlo. Zákeřná nádor opět začal růst a byl ještě více agresivnější...

Později jednoho dne dostala takové křeče, že utíkala na záchod. Nádor sama bez lékařského dohledu "porodila" na toaletě, když vykonávala velkou potřebu.

Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency

„Nebyla jsem vyloženě nervózní, protože jsem silně krvácela, když jsem očekávala své první dítě Charlieho. Doktoři se ale rozhodli udělat ultrazvuk, aby ověřili, že těhotenství probíhá v pořádku. Tehdy mi řekli, že mám zánět velký jako hrozen,“ vzpomíná Lauren ještě na životní problémy, které jí poznamenaly na celý život.


Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency


„Ucítila jsem silnou bolest v břiše, tak jsem vstala a běžela na záchod. Když jsem si sedla na toaletu, cítila jsem potřebu tlačit. Bylo to velmi bolestivé. Pak jsem vstala a uviděla v míse velkou a temnou masu. Polil mě pocit velké úlevy," vzpomíná Lauren na nejtěžší chvíle svého života.

Lauren Knowles’ much-anticipated baby bump turned out to be a tumour.

Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency

Nemohla uvěřit svým očím! V míse byl nádor o velikosti hrušky. Do dnes nemůže zapomenout na to, když jí lékaři řekli, že již rakovinu nemá. Žádné trvalé následky neměla, ale byla upozorněna na to, že pravděpodobně nebude moci již nikdy otěhotnět. Což se naštěstí nestalo.

What she’d hoped would be a treasured new arrival turned out to be a tumour for Lauren Knowles.

Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency

Po zhruba roce Lauren opravdu otěhotněla a narodila se jí holčička Indi. Dnes už se na to sympatická Australanka dívá s úsměvem...nakonec má vše dobrý konec.

Lauren Knowles feared the worst when her tumour continued to grow.

Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency

Lauren Knowles with new arrival Indi, son Charlie and fiancee Trent.

Zdroj: thewest.com.au/ @ Caters News Agency


Zdroj: https://thewest.com.au/loading...