Mé zkušenosti s AAA Auto

Nepatřím mezi ty, co se nechají nalákat lacinou reklamou. Prostě a jasně, mé popojíždědlo, na kterém jsem byla závislá, už dosáhlo morálního stáří vhodného k výměně za novější. Nablýskala jsem svého koníčka (jak svůj VW Polo nazývám) a vyrazila do největšího pražského autobazaru, odkud pocházím.

Auto do i z AAA Auto

Již v internetové nabídce zmíněného autobazaru se mi v nabídce líbil novější VW, trošku větší a za příjemnou cenu. Po zevrubné prohlídce a projížďce jsem usoudila, že právě v něm chci odjet domů. Jala jsme se diskutovat s jedním ze 3 prodejců bazaru AAA Auto. Pohotově se mě jeden ujal, vzal si ode mě všechny potřebné doklady a šel prohlédnout mého koníčka. Mezitím jsem si vychutnávala docela dobrou kávu z automatu a čekala na svůj ortel. Po asi 20 minutách byl zpět a doznal, že není úplně v nejlepším stavu a zeptal se na mou představu o výkupní ceně.

Cena na kompromisu

Okamžitě jsem vyklopila částku, o které jsem byla přesvědčena, že by mohla odpovídat jak stavu koníčka, tak najetým kilometrům. Před návštěvou autobazaru jsem jí probírala se známým automechanikem. Jak jinak po prohlídce mého koně z obchodníka vypadla cena samozřejmě nižší, ale ne až natolik diametrálně, aby nebylo možno se dohodnout. Nicméně kompromis jsme nalezli, prodejní i nákupní cena byla pevně stanovena, samozřejmě s výrazným vkladem z mé strany, abych si od nich mohla vzít úvěr. S rezervou jsem ale počítala.

Schvalování, vyplňování, podpisy

Poprosila jsem, jestli se ještě mohu s mým nablýskaným koníčkem rozloučit. Obchodník s upřímným smíchem souhlasil. Na řadu přišlo schvalování úvěru, které bylo vyřízeno docela rychle. Následovalo vyplnění kupní a prodejní smlouvy, předávacího protokolu a dalších potřebných papírů, se kterými mi obchodník s ochotou pomohl. Přiznám se, že sama bych to asi nevyplnila, ty formuláře. Po dokonání podpisů jsem obdržela klíčky a mohla se jít pomazlit s novým koníčkem.

Kladná zkušenost s AAA Auto

Výkup i prodej v AAA Auto mi vyvrátil špatné recenze a zkušenosti na jejich velký autobazar. Ano, strávila jsem tam asi 4 hodiny díky prohlídce starého auta, seznámení se s novějším autem, schvalování úvěru a samozřejmě diskuzi o výkupní ceně. Návštěva autobazaru byla příjemná, ačkoliv dlouhá, ale stálo to za to a svůj nový vůz si nemůžu vynachválit.loading...