Měli sex v autě! Způsobili hromadnou dopravní nehodu

Sex ve vozidle způsobil mega velkou dopravní zácpu. Auto, zúčastněného dopravního incidentu, bylo zaparkováno nedělního večera nedaleko vězení města Springfield, Oregon City.

Policie sdělila, že Kelli Knutson (24) a Logan Jackson (33) navštěvovali tamní striptýzoví klub. Poté co se vraceli domu, nastoupili do auta a po cestě zastavili na odlehlé odbočce, kde si to mezi sebou rozdali.

Řidiči, kteří se houpajícího auta všimli, údajně zpomalovali. Podle policie zpomalovalo tolik lidí, že mnoha z nich zastavila a začala souložící pár sledovat. To způsobilo mnohačetnou dopravní zácpu.

Když policie přijela na místo, řekla, že našla pár v houpajícím se autě provádějící pohlavní styk. Jeden z policistů (seržant Rich Charboneau Kval) zaklepal na okno a byl hrátkám konec.

Oba byly zatčeni na základě obvinění z exhibicionismu a výtržnictví. V normálním případě by jim jen policie řekla, aby se sbalili a odjeli. Bohužel v tomto případě byly policejní složky nuceni jednat, protože si někdo stěžoval na ucpaný provoz.

Jackson byl zpacifikován z auta a převezen do nejbližšího vězení. Jeho společnice byla převezena do věznice Lane County Jail.loading...