Mění Britney Spears kariéru? Svůj první obraz prodala za 250 000Kč

Kdo by neznal zpěvačku Britney Spears, kterou snad znají i v Japonsku. Mezi hvězdami šoubyznysu se pohybuje sakra dlouho a možná jí to dokonce i přestává bavit. Samé to fotografování a otravní fanoušci! Nedivíme se, že se pomalu dává na kariéru umělce.

Za tu dobu, co si budovala jméno, si prošla různými proměnami, porodila dvě děti, padla na dno a také se opět dostala na vrchol svých sil.

Od letošního roku se také prezentuje i jako malířka. Poté co ikonická popstar, jejíž hity známe asi všichni, se vrhla se štětcem a barvami na plátno, prodala první obraz, na kterém pro nás smrtelníky vydělala celkem slušný peníz.

Sice se nejedná o žádné umělecké dílo stylu Mona Lisa, ale začátky čmáranic už má za sebou. Ještě v polovině října sdílela na svém Instagram video, ve kterém malovala kytičky a vlnovky. Pozor, jsou to dva obrazy, nejen jeden.

Vše se událo za doprovodu Mozartovy skladby "Turkish March". Veselá Britney, oblečená sice střídmě, ale alespoň zčásti obepíná, zvesela malovala, štětcem dělala tahy po obraze a tvořila barevné dílo.


A nyní to, na co jste všichni čekali! Kytičky, které malovala se vydražily přibližně za 10 tisíc eur...což je na naše čtvrt milionu korun. Nešlo však o zpěvaččin rozmar, ale o pomoc obětem masové střelby, která se nedávno odehrála v známém Las Vegas.

Malbu vyhrál Robin Leach, který se své výhře mimořádně těšil, protože na jedné straně získal dílo, jehož cena může časem růst, a na straně druhé pomohl lidem, kteří utrpěli během hrůzostrašné střelby na country festivalu v Las Vegas, kde zemřelo 50 lidí a stovky byly zraněny.loading...