Michele miluje letadlo více jak nikdo! Možná si ho i vezme

Nepřekvapuje vás to? Každý v sobě nějakou úchylku. Někdo o ní možná ještě neví, nebo si jí jen tak nechce připustit a jiný ji rozvijí do parády jako například Joker.

Tato žena prozradila, že přítele jí dělá již 5 let letadlo. Dokonce s tím šla na veřejnost a přeje si, aby lidé začali jeji volbu akceptovat. Podle ní je to úplně normální a oni dva prý nikomu neubližují... Lidé na sociálních sítích si to však nemyslí a raději by jí poslali k psychiatrovi.

Zdroj: Barcroft TV @ youtube.com

Michele Köbke (30) je neobyčejná žena z Berlína, která se svěřila v reportáži o prapodivných úchylkách, že pět let je po uši zamilovaná do letadélka a jejich vztah je prý natolik harmonický, že je to zcela normální.

„737-800 je pro mě velmi atraktivní a sexy. Je nádherně stavěným a velmi elegantním letadlem.“

Bohužel všechny vztahy jsou komplikované! Někdo by si pomyslel, že letadlo neodmlouvá, nepodvádí a neutíká vám do hospody, a tak předčí veškeré špatné vlastnosti vašeho partnera. Ale má to i své nevýhody... Michele to nemá jednoduché. Stěžuje si, že je pro ni těžké trávit se svým milým dostatek času, jak by si přála. „Vztah s letadlem není jednoduchý, mohu s ním být jen když jím létám.“

Ale tato malá překážka ji ve vztahu s aeroplánem neodradí! Říká, že si dala vyrobit velký model letadla ze skla, který obsahuje nějaké skutečné části letadla, aby mohla svou lásku projevovat alespoň do určité míry.

Svému okřídlenému milému Boeingu Michele říká „schatz“, což se může do češtiny přeložit jako „poklad“ či „zlato“. Láska k neživým předmětům je však běžně známá. Více méně ne v ČESKU, ale převážně v USA, kde se s tím lidé netají. má dokonce i svůj název: objektofílie.

Michale říká, že ji letadlo romanticky i sexuálně přitahuje, což podle ní znamená, že jejich vztah je stejný jako jakýkoli jiný. V rozhovoru řekla, že když by na to přišlo, bez rozhodnutí by si svoji drahou polovičku vzala.

„Uznávám, naše láska je speciální, ale nikomu neubližuje. Kéž by nás lidé více akceptovali, tak či tak, já si za svou láskou stojím.“
loading...