Michelle má potetované oči a něco víc! Chtěli byste taky?

Ahoj jsem Michelle Di Donato, je mi 32 let a mé tělo je z 90 procent pokryto tetováním.

Mladá matka je zblázněná do tetování! Kdo by v dnešní době tetování neměl? Mezi její nejextrémnější tetování patří penis na noze, chobotnice s vaginou na hlavě na paži a „eat shit“ velkými písmeny na jejím zadku.

Své první tetování si nechala udělat, když jí bylo 21, na zadní straně krku. Tam anebo na paži, to většinou začíná. Její první manžel byl velmi pobožně založen a byl výhradně proti tetování.

Každému se tetování líbit nemusí! Někdo má jen decentní kérku, za kterou use stydí a schovává ji celý život, nebo famózní obrázek, který má hlubší smysl a jiní lidé se prostě chtějí pomalovat od hlavy až k patě.


Téměř všechna její tetování jí vykéroval tatér Chris, se kterým provozuje tetovací studio na jižní Floridě „All City Tattoo“.

Rodiče ji v rozhodutích podporují, ale to neplatí zejména v tetování očí.

"Kdybych věděla, že Michell skončí s tolika tetováním, zapsala bych ji v dětství do internátní školy a školy výhradně pro dívky", řekla maminka potetované.

Michaell je blázen! Znáte někoho jiného, kdo by podstoupil tolik tetování a ještě si nechal potunit bělmo? Nicméně SWAG je třeba sladit...

"Existují barvy, o kterých jsem si vždy myslela, že na mě vypadají dobře, oblékala jsem si růžovou barvu, protože to opravdu kontrastovalo s mýma očima," řekla.

"Obávám se dlouhodobých účinků, zda-li celé to tetování nezanechá nějaký vedlejší efekt.", řekla s obavami v rozhovoru.

Michell i když nevypadá příliš extrémně vábně, se stále drží své víry. Ačkoli to tak nevypadá, pravidelně se modlí a navštěvuje nedělní mši.


„Nevidím v tom problém. Víra je víra a způsob, jakým žiji a jak vypadám, s bohem nemá nic společného... Bůh nás nevidí a tak žijeme v krásném souladu.“

"Lidé si o mně mylně myslí, že vyznávám satana nebo tak něco, lidé neočekávají, že budu křesťanka."

Michell i když nevypadá jako mis krásy, lidé jí odsuzují jen při pohledu na její tělo.  Zírají, ukazují na ní prstem a špitají si za zády. Jedna věc, která ji opravdu štve, jsou jejich znechucené tváře.

Nyní je Michell spokojená s počtem tetování, které má. Do větších akcí se už pouštět nebude a jediné, čemu se hodlá věnovat jsou už jen její děti.

„Do budoucna budu šťastná, když mé děti budou zdraví, když je uvidím, jak se vdávají a vyrůstají a hlavně aby byly šťastní. To je vše, co od života chci. “loading...